Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Spring day MV miről szól?

BTS Spring day MV miről szól?

Figyelt kérdés
Ma lesz egy hete hogy kint van,és hiába van magyar felirat is már nem igazán hagy nyugodni hogy nem értem az üzenetét:C valaki esetleg értette?:'D

2017. febr. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég sok teória van hogy miről szólhat. Van egy film, az a címe hogy Snowpiercer, sok helyen olvastam hogy ezen alapul.

Aztán 1:09-nél az mv-ben van az a rész, amikor Namjoon kifut van szemben egy felirat, hogy Omelas, az egy novellából van aminek az a címe hogy The ones who walk away from Omelas (magyar fordítása még nincs, de azt olvastam hogy ebben az évben fog elkészülni). Ez egy utópikus városról szól ahol mindenki boldog, nem fáj nekik semmi, viszont az ő összes fájdalmuk, amit nem éreznek, egy fiúba van vezetve akit bezárva tartanak a város alatt.

Ma reggel is olvastam egy úja teóriát twitteren, ami szerint az mv Stephen King-A test című könyvén alapszik, így jobban belegondolva van benne valami.

És ha még nem olvastad volna Hermann Hessétől a Demiant, akkor azt mindenképpen ajánlom figyelmedbe.:)

Egyébként már én se tudom hogy mit higgyek:') Majd délután lesz teljes káosz, ha kijön a Not today mv-je:'D

2017. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm szépen:DDD Szerintem a Spring Day nehezebben érthető volt de ha esetleg láttál valamit a Not Today-el kapcsolatban azt szívesen meghallgatom:D (Mellesleg én pont ezért szeretem nagyon a zenéiket és azoknak az MV-it vannak köztük elvontabbak. Emlékszem hogy a Blood Swear & Tears-nél ugyan így gondolkodtam napokatxD)
2017. febr. 25. 16:08
 3/3 diuska2002 ***** válasza:

Ez a vidi talán segít ;): [link]

Ha van kérdésed akkor írj nyugodtan privibe talán tok segíteni :)

2017. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!