Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hiszik sokan, többek...

Miért hiszik sokan, többek között például mel gibsonról és Nicole Kidmanről, hogy ausztrálok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Talán azért, mert tényleg azok.
2017. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tévedés.


Mel gibson Peekskillben született, New York államban.


[link]



Nicole Kidman Honoluluban született Hawaiion.


[link]

2017. jan. 31. 17:03
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert a származásuk és a születési helyük nem biztos hogy azonos. Nem a születés helye lesz a mérvadó, hanem hogy milyen származásúak a szüleid és hol nőttél fel. Ausztrál szülőnek a gyereke is ausztrál lesz, illetve ha Ausztráliában nő fel és ott tölti iskolaiéveit, és veszi át a kultúráját, nyilván akkor is ausztrálnak mondhatja magát.
2017. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem ausztrálok a szüleik sem. Magyarázni szeretnéd a tévedésedet, de ezt nem lehet. Tévedni emberi dolog. Vagy nem tudod elviselni, hogy nem neked van igazad?
2017. jan. 31. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kidman was born on 20 June 1967 in Honolulu, Hawaii, while her Australian parents were temporarily in the United States on educational visas. "


[link]


Te sem leszel kínai attól, hogy az anyád épp Kínában volt amikor megszült.

2017. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mel gibsonnak biztosan nem ausztrálok a szülei.
2017. jan. 31. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Most olvastam el a levelet, amit privát üzenetben kaptam tőled. Ha megengeded, itt válaszolnék, hogy a többiek is lássák, pontosan milyen viselkedésre is számítsanak veled kapcsolatban.


"Tényleg azt hitted, hogy Mel Gibson ausztrál? De ostoba vagy!"


Nem, nem vagyok ostoba. Pontosan tudom, hogy Mel Gibson Amerikában született, és bármennyire is meglepő, arról is tudok, hogy a szülei nem ausztrálok. Viszont gyerekkorának legnagyobb részét Ausztráliában töltötte, ott nőtt fel, így joggal mondhatják ausztrálnak.


Tudod, nem a hivatalos adatok döntik el, hogy ki milyen származású. Bár igazad van, lehet én vagyok az ostoba (meg több millió ember a Földön) amiért ezt gondolom.


Üdv: az első válaszoló

2017. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Besy válasza:
100%

Kis kíváncsi Kérdező!

Egy biztos, hogy a neveket nagy betűvel írjuk és a többi lényegtelen.

2017. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Mel Gibson tizenkét éves korától Ausztráliában élt. Diplomáját a Sidney-i National Institute of Dramatic Arts színinövendékeként szerezte. Ő tehát egy amerikai születésű ausztrál színész. És többek között azért, mert ő ezt modja. És azt is szereti, ha a nevét nagy kezdőbetűvel írják.
2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy magyar ősöket nem tudnak felmutatni... :-))
2017. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!