Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Radics Peti...

Szerintetek Radics Peti feliratzkozó számban meg fogja előzni a The Vr-t?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A VR-t nem.
2017. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Remélhetőleg...

Egyik sem a kedvencem, de szerintem Peti így is klasszisokkal nézhetőbb tartalmat készít, mint a TheVR.

2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A VR-t nem"

Miért ne előzhetné meg? :D Csak 2016-ban szerzett Peti 200.000 feliratkozót!

Amúgy ez nem egy verseny és úgy tudom Radics Peti és a TheVR jóban vannak (a facebook idióták 10-ben benne is voltak ha jól emlékszem)

2017. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem. Mind a két csatorna szép számmal gyűjti az új tagokat, és azért elég nagy rés van a 289.680, és a 455.470 között. Most tényleg hamar sok feliratkozót szerzett Radics Peti csatornája, de a VR-os srácokra is rengetegen iratkoztak fel ez idő alatt. Egyébként jóban vannak, és természetesen ez nem egy verseny. Szóval szerintem nem fogja meghaladni a TheVR feliratkozószámát Radics Petié, mindig lesz köztük egy kis különbség.
2017. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Színvonalban már kábé egy szinten vannak. Azt mondja a Radics Peti, hogy a káromkodás is egy stíluselem. Mrha értelmes, mit ne mondjak. A káromkodás nem stíluselem, hanem egy megnyilvánulási forma és abból is a legalja. De mi kritikusok, szerintük nem az értékelhető színvonalt szerető és a népbutítást utáló emebrek vagyunk, hanem irigyek. Higgyétek ezt, de ettől még nincs így.
2017. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet összehasonlítani! Személy szerint ÉN mindkettőt utálom, de azért azt meg kell hagyni hogy a TheVR videóiban jóval több munka van, több hozzáértést igényel (ami van is Pistinek és Janinak, csak szerintem elpauarolják)... Ezen a szinten ezt csak főállásban lehet művelni. Valamint Ők az arcukat és személyiségüket is vállalják. Radics ezzel szemben kb. 1 óra alatt összeállítható videókat készít, melyeknek nagy része -azért ne legyünk naívak- kamu.

Míg a Vros srácok kevésbé adják el magukat (pl. készíthetnének CSAK CS:GO láda nyitást vagy hasonló több millió nézettségel rendelkező videóikból klón részeket), addig Radics addig üti a Rikárdó kamu vasat amíg meleg, ilyen témájú pólókat eladva, stb.


Szóval én azért remélem nem cserélnek helyet, mert bár Pistiék sem nyerték el a szimpátiám, de legalábbis minőségi videókat készítenek és a saját rajongói bázisukat tisztelik annyira hogy ne akarják teljesen kizsákmányolni. (És igen, tudok a Twitch donáciokról, de Ők mint már írtam főállásban űzik a dolgot és mindig hangsúllyozzák hogy olyan küldjün akinek van, ez nekem már elég ahhoz hogy valakiket legalább becsületesnek nevezzek)

2017. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"1 óra alatt összeállítható videókat készít". 😀

Ez erős volt, pláne hogy 500 videójából csak 28 Facebook idióták és már a sorozat előtt is ismert volt bőven 😀

Ne beszéljünk fszságokat ha fogalmunk sincs a videós munkásságát illetően. Megnézném mikor tart csak egy óráig elkészíteni egy profi film szinkron paródiát. :)

2019. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!