Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » K-popperek, mit tegyek?...

K-popperek, mit tegyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki folyamatosan a koreai bandáiról beszél és nem tudom hogyan állíthatnám le. Szerintetek mit kéne tennem ahhoz hogy befejezze de nem szeretném megbántani.Van az a Sugar vagy milyen nevű gyerek annyira nem tudom mit kezdjek vele hogy már fáj. Kérlek hogy kulturált ember módjára válaszoljatok és a segítséget előre is köszönöm.:)

2017. jan. 1. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Suga <3 Én örülnék neki, ha lenne kpopper barátnőm. Legalább mindig lenne közös témánk. :)
2017. jan. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod meg neki finoman, hogy téged annyira nem érdekel ez a téma, akkor valószínűleg nem fog leállni.
2017. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha megmondod neki hogy hagyja abba mert ha nem teszed akkor egy idő után saját maga veszi észre hogy nem figyelsz rá és az nem fog neki jólesni. Nekem is volt idő mikor a barátnőimnek folyton a kpopról beszéltem, egy idő után láttam rajtuk hogy nem is figyelnek rám amikor beszélek és ezen eléggé berágtam. Habár azóta figyelek rá hogy ne hozzam fel a Kpop témát. Amúgy neked nem jön be a műfaj? :D
2017. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát... Suga... Ez nehéz ügy. Mármint, ha csak felületesen kedveli, akkor nem túlzottan, de ha a személyisége fogta meg leginkább, akkor nehéz lesz leállítani. Mondjuk, a BTS-ről alapból nehéz (vagy lehetetlen). Én is csak azt tudom javasolni, hogy mondd meg neki finoman, hogy te nem vagy kíváncsi rájuk.

Fontos, hogy ne sértegesd őket, mert akkor felhergeled, és még többet fog beszélni róluk, hogy bebizonyítsa, hogy ők a legjobbak a világon :D

2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mesélj neki ázsiai vicceket. Garantált, hogy ha nem sértődik meg, nem próbálja többé rád tukmálni.
2017. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!