Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Albert Györgyi meghalt?

Albert Györgyi meghalt?

Figyelt kérdés
A teletexten olvastam, hogy a család azt kéri hogy a gyászolók maradjanak távol a szertartástól, meg hogy nem teljesülhet utolsó kérése.
2008. okt. 7. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító ez a családjától. Azoknak kéne eltemetni Őt, akik igazáán szerették. a család milyen jogon tart távol bárkit (úgy hallottam, hogy még a barátait is) a temetésétől, amikor az utóbbi jó néhány évben nem is beszéltek egymással? Ma olvastam, egyszer egy újságíró felhívta a hugát, és közölt vele, h Györgyi nagyon rosszul van, segítség kéne neki, erre a nő közölte, hogy a nővére volt már szarabbul is, majd jobban lesz. jó fej, mi??? De undorító az is ami körülötte van. Az összes búvármédia fikázta, most meg az olvasottság miatt jaj Györgyikéznek, meg, hogy milyen tehetséges embert vesztettünk el. Akkor persze nem tartották tiszteletben, amikor lealkoholistázták.
2008. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mibe halt meg???
2008. okt. 7. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista volt és emelett antidepresszánsokat szedett!!! A szíve egyszerűen megállt!!!
2008. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívinfarktust kapott.
2008. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan még nemtudják vagy nemmondják el de annyi biztos hogy a szíve leált.
2008. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úristen..egyébként ezt nem hallottam h meghalt,csak azt olvastam amit leírtam a kérdésben!ezért nem értettem h miből maradtam ki!
2008. okt. 7. 20:07
 7/8 anonim válasza:
100%

Láttam egy interjút róla az utolsót, a tévében, amiben azt nyilatkozta, hogy ő elmegy innen végleg, mert neki nagyon elege van az egészből. Elmegy egy ismeretlen helyre, ahol mindenki békén fogja hagyni.

Másnap meghalt....

Mindenki szidta, de azért erről ő maga is tehetett. A depressziója miatt elég agresszív megnyilvánulásai és elég bunkó, lekezelő stílusa volt. Azt akarta, hagyják békén. Megtették. Én azt gondolom, segíteni kellett volna rajta azoknak, akik ezt megtehették volna, de sajnos az is igaz, hogy csak azt a fuldoklót lehet megmenteni, aki akarja, hogy megmentsék.

Azért kár érte...

2008. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy valami tiltott fogyasztószert szedett, és arra még az alkohol..Magával cseszett ki.
2008. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!