Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hallották hogy a reszkessetek...

Hallották hogy a reszkessetek betörők sztárja drogos (Kevin)? Mit szóltak hozzá, miért döntött így?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 10:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez sajnos nem egyedi eset.

A fiatalabb sztárok közül nagyon sokan lesznek drogosok, az idősebbek közül meg nagyon sok lesz depressziós, esetleg öngyilkos.

A fiatalok közül nagyon sokan nem képesek elviselni, hogy szó szerint a nyakukba szakadt a világ, nem bírják ezt a hatalmas hírnevet feldolgozni, és nem bírják elviselni, hogy szó szerint nincs magánéletük, mert mindenhol ott vannak a paparazzik, mindenki kíváncsi a magánéletükre, és már egy kisebb hiba is címlap sztori lesz, téged lejáratva.

Így valamennyire érthető, hogy kínjukban (mivel a pénz gondolom nem akadály) a drogokhoz nyúlnak, hogy ezt elviseljék.


Vannak persze olyanok is, mint JB, aki azért drogozik, mert így akar bevágódni és menőnek tűnni, ez is egy eset, de erről csak és kizárólag ő tehet.


Vagy ott van Robin Williams. Erősen depressziós volt, neki is megártott ez a sok hírnév, miközben nemigazán voltak barátai, ismerősei, pluszba annyi pénze volt, hogy egyszerűen céltalanná vált az élete, mert akármit megengedhetett volna magának, bármit meg tudott volna venni például. Egy végletekig céltalan ember pedig nagyon könnyen öngyilkos lehet.

2016. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én azt még hozzátenném, hogy ez a drogozás leginkább azokra jellemző, akik olyanok voltak, hogy eleinte senki sem ismerte őket, majd hirtelen világhírnévre tettek szert. Akik fokozatosan egyre ismertebbé váltak, és nem egyből a közepébe estek, azoknál igen ritka az, hogy valaki drogos lesz.
2016. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11 Majdnem igazad van, egyetértek veled de mi az hogy kivéve Justin Bieber? Mert ő nem ugyanolyan ember mint a többi, aki fiatalon lett híres?Ráadásul ő világsztár lett már 16 éves korára és azóta folyamatosan mindenhova visítozó lányok követik akik szinte agyon tapossák...Szóval hidd el neki is elég nehéz, nem kivétel ő sem, és nem menőségből drogozik.És nem vagyok a rajongója nehogy azt hidd, csak régebben sokat olvastam ezekben a témákban, és nem tudom elviselni ha valaki kivételt tesz ember és ember közt, ez már tényleg irigység ami belőled szól,mert csöppet sem volt annak a reszkessetek b. c. film sztárjának könnyebb dolga mint Justinnak.
2016. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 vagyok, kicsit rosszul fogalmaztam, tehát nem menőségből drogozik, ha drogozik ...egyébként elhiheted hogy minden sztár szokott drogot használni akár alkalmanként még Selena Gomez is pl.
2016. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem is otthon hagytak volna a szüleim karácsonykor és két betörő törne rám, belőlem is drogos vált volna.
2016. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
igen hallottam róla. kb. 5 éve...
2016. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Sajnos egy gyerekkori trauma miatt csinálja. Lelkileg mélyen érintette, hogy szülei mindig otthonhagyták, és betörőket kellett lelepleznie. Én teljes mértékben megértem.
2016. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan - még a felnőttek között is! - képtelenek feldolgozni akár a hirtelen jött hírnevet, akár az azzal járó problémákat (mert bizony a hírességek élete sem fenékig tejfel), vagy akár azt, amikor a hirtelen jött hírnév elhalványul.

Csak egy példa: (nem, nem tartom őt sztárnak, csak egy átlagembernek, aki indokolatlanul népszerű lett, de itt most pont jó példa) a hazai Big Brother első győztese. Talán Évinek hívják, ha jól tudom. Egy csapásra híres lett, kapott egy valag pénzt, és mindezt felnőttként képtelen volt feldolgozni. Drogos lett, teljesen szétcsapta magát, mára egy pszichiátrián "lakik", emberi roncsként, és esély sincs rá, hogy valaha normális életet éljen.

Ha egy felnőtt is képes így lecsúszni, akkor szerinted egy gyereknek hogy sikerül egy jóval nagyobb hírnevet - meg annak következményeit - feldolgoznia? Sajnos sokaknak közülük sehogy. Én ezt nem is az ő döntésének nevezném, mert nyilván nem úgy történt, hogy elhatározta, hogy mától pedig narkós leszek. Ez egy hosszú folyamatnak a vége volt, ahogy szokás mondani, elindult a lejtőn, és onnantól már nem tudott megállni.

Bár állítólag mára egész normális felnőtt lett belőle.

2017. okt. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!