Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A vonzás törvénye és az...

A vonzás törvénye és az optimistaság segíthet ebben?

Figyelt kérdés

Néztem az xfaktort és láttam ma Mata Ricsit a top 2-be bejutni.Nagyon megtetszett innen,hogy ilyen kitartó,mégis nincs olyan angyali hagja de rossznak sem mondanám!

Szeretnék én is az xfaktorba menni, de nem merek elő állni a szüleimnek.Nekem sincs nagyon jó hangom de néha azért jó is ha sokar gyakorolok pont mint Ricsié.Ha bevonzom,hogy megtörténik,és optimistán állok a dolgokhoz,megtörténhet?


2016. dec. 18. 01:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben nem fog segíteni sem a vonzás törvény, sem pedig az optimizmus.

Sokan esnek abba a hibába, hogy rosszul ítélik meg a hangjukat.Mivel az ember ha halkan énekel, szépen ki tudja énekelni a magas és mély hangokat is egy határig, ezért gondolja sok ember, hogy neki jó hangja van.Pedig nincs.

Ugyanis az ember akkor tudja meg hogy milyen hangja van igazából, ha mikrofonba énekel, hangosan.Plusz erre még rájön a műsorban a sok kamera, fények, lámpaláz, remegés, közönség és sokan nem értik hova lett a jó hangjuk.

Az okos ember kipróbálja az énekhangját egy zeneiskolában, mikrofonba, tanár segítségével, vagy karaoke buliban és ha jó a hangja, akkor mehet tehetségkutató műsorokba eséllyel.

A buta ember csak otthon énekel halkan vagy közepes hangerővel, aztán túl sokat képzel magáról és végül leégeti magát az x-faktorban/megasztárban.

Te legyél inkább okos ember.

2016. dec. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!