Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Notar Mary tényleg...

Szerintetek Notar Mary tényleg leszbikus és csak kitalálta a terhességét?

Figyelt kérdés
teljesen megérteném egyébként, ha így lenne, és hogy egy ilyen homofób országban nem vállalja fel magát.
2016. dec. 14. 20:10
 1/5 anonim válasza:
70%
Szerintem hülyeség az hogy leszbikus! Én sem biztos hogy felvállalnám a páromat ha híres lennék...mert akkor gondolom semmi nyugta nem lenne az utcán, ha mindenki megszólítja! Én teljesen megértem Mary-t, nagy köcsögök azok akik kitalálták hogy leszbikus mert a legjobb barátnőjével lefényképezték...akkor én is meleg vagyok mert egy padban ülök a legjobb barátommal? Ez kb. ilyen logikán van!
2016. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ó hát persze és a fél ország meleg a másik fele meg bṲzizó homofób látens meleg.

Ezzel az erővel...

Ki mondta hogy leszbikus? Összekapott valami rapperrel és valszeg az terjeszti róla a szarságokat a buta prolik meg gondolkozás nélkül zabálják az ilyen pletykákat.

2016. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Ki ez az L.L. Junior? Egy rappes cigó, semmi több. Marynek van hangja és nem is csúnya, irigy rá.
2016. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Mellesleg már szegény Mary-t fel is szólították, hogy bizonyítsa be, tényleg terhes, nem értem mi köze hozzá? :/
2016. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes egy férfitől,akkor nem lehet leszbikus.
2016. dec. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!