Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik K-pop sztárok vannak...

Melyik K-pop sztárok vannak átoperálva?

Figyelt kérdés

Főleg fiúk!

(És kik azok akik biztos h nincsenek?)



2016. nov. 9. 16:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A koreai idolodat valóban gyakran átműtik (főleg lányokat) mert ha egy kicsit is nem felelnek meg az ideálnak akkor műtét. De persze ez alól is vannak kivételek, jó pár olyan idol van akiről azt mondatnám hogy nem lettek megműtve. Persze sosem lehetsz biztos benne. Volt idő amikor ez zavart de már egyáltalán nem foglalkozom vele. Persze ha valakit nem debüt előtt hanem már utána műtenek át és látom ahogy megváltozik az már kicsit más. Kai-al is ez volt, habár még ha a szemét meg is műtötték az arca változása az évek múlásával magyarázható úgyhogy én ezzel sem különösebben foglalkozom.
2016. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*koreai idolokat
2016. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az alap kérdésre válaszolva: Szerintem a BTS tagok nincsenek, Bigbangből G-Dragonnak nagy eséllyel volt egy kis műtéte, Kai valószínűleg át van (legalábbis a szeme), Exoból még Baekhyun-t tippelném, Super Juniorból Kyuhyun (dupla személy műtéte ő mondta hogy volt, de ha megnézel predebut képeket, látod hogy biztos hogy át van műtve. De engem ez nem zavar attól még imádom <3) , Shineeból Jonghyun-t tippelik de szerintem ő nem volt igazából lehetne még sorolni, ha konkrét banda érdekel nyugodtan kérdezz. Egyébként dupla személy műtéte biztos hogy sok idolnak volt (könnyen megtudhatod abból hogy predebut képeken van-e dupla szemhélyuk vagy nem)
2016. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

GDragon nak megnéztem a régi klippeit , pl : this love . És egy ''úgynevezett'' mostanit. És szerintem a szája változott.

Olyan szájplasztika lenne?

( ja meg a fogai szebbek lettek^^ )

Perrrrrfekt!

2016. nov. 11. 18:41
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen a fogait megcsináltatták :D Nem tudom hogy a szája változott-e, én inkább azt mondanám hogy az álla és az orra változott. Legalábbis én ott vettem észre.
2016. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tényleg mintha a szája is megváltozott volna!
2016. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2NE1 Bom és CL
2017. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Xiumint biztos, hogy nem műtötték! :O Ő alapból tökéletes és gyönyörű. Pár éve még picit ducibb volt az arca, de mivel lefogyott, ezért kicsit változott a feje is. :D De ehhez nem kell műtét, csak egy kis diéta és mozgás.


Chen-nek szélesebb volt az arccsontja, most meg tök vékony, állítólag őt műtötték. Meg Chanyeolnak a szemét, de ez nem volt titok.

2017. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,de Hobinak nem volt műtétje. Csak nézd meg a predebut képeit és egy mostanit, amikor nincs rajta smink. Ő még a fülét se engedte átszuratni:) Xiuminrol mintha olvastam volna, hogy lett volna szemműtétje de ez nem biztos, nem tudom:D
2018. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!