Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BigBang feloszlott?

A BigBang feloszlott?

Figyelt kérdés
Nem tudok róluk most semmit

2016. okt. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem oszlott fel. Kötelező katonai szolgálatra kell menniük. De a pontos időt még nem tudni mikor fognak bevonulni.

Novemberben lesz még egy comback-jük.

"YG bejelentette, hogy a tervek szerint novemberben visszatér a BIGBANG!

A Naver információi szerint 90%, hogy tényleg megjelenik az új album, valamint hogy a fiúk októberben már elkezdik forgatni az új MV-t a visszatéréshez!"

2016. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kötelező katonai feladat , dehát ők idolok!!

Ők mikor fognak feloszlani???

Én szeretem őket csak már igencsak kezdenek kiöregedni, nem?

És a család alapítás??

2016. okt. 12. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem lényeg hogy idolok, nekik is ugyan úgy kötelező, hiszen koreai állampolgárok.

Nem tudni mikor oszlanak fel, de remélem nem hamar. Szerintem nem kezdenek kiöregedni, hiszen T.O.P is - aki ugye a legidősebb- csak 28 éves, nem beszélve Seungriról csak 25.

A családalapításról pedig majd 30 felett kezdenek gondolkozni, de ha nagyon akarnának most is alapíthatnának, de ők a karrierjükre koncentrálnak még.(mint általában az összes idol ilyen idősen)

2016. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem oszlott fel, csak Dél-Koreában 18-30 év között minden férfinek 20 hónapos katonai szolgálatot kell teljesítenie(attól függetlenül hogy idol-e vagy nem), és emiatt T.O.P bevonul 2016 vége-2017 eleje környékén

örülj hogy most vonul be, később már örökre itt lesz:D egyébként most szerintem nekik egy kis bökkenős 5-10 év lesz a katonai szolgálat miatt, de ilyen az élet:D attól még ugyanúgy támogatni kell őket mert bemennek katonának.

2016. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!