Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson bűnös volt?

Michael Jackson bűnös volt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A bírósági ítélet szerint? Nem volt bűnös egyik vádpontban sem a 14-ből.

[link]


Azon kívül pedig senki nem tudja, vélhetően nem ha egy nyomozás 14 pontban felment téged a vád alól akkor nem valószínű hogy bűnös voltál ezekben.

2016. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elabolárd kérlek! Miért lenne bűnös?
2016. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*Elaboráld
2016. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem se volt bűnös


és Mit gondoltok a haláláról?

2016. aug. 26. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bűnös volt, max néhány bulvarújságíró fejében.

Én legalábbis még nem hallottam olyat hogy egy pedofil, vagyis beteg ember gyerekeket látogatt még a kórházban és adakozik.

A szülők pénzéhességében már jobban hiszek.

2016. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

egyet értek veled 💑 mindenben

szerintem is pénzéhes szülők tették tönkre

2016. aug. 27. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Jimmy Saville pont azt csinálta. Attól még hogy te nem tudsz példát felhozni, nem biztos hogy nincs is.
2016. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Bűnös volt abban, hogy olyan ártatlan volt mint egy angyal 😇😇😇😇❤

A hetediknek üzenném, hogy nem csak mi nem tudunk példát felhozni. Hanem senki. Mégpedig azért, mert nincs mit. Nem tett rossz dolgokat. Ezt már sokszor bizonyították. És, az hogy mindig vannak új "bizonyítékok" meg "történése" még a halála(!!!) után is, az csak annak kösz[nhető hogy sok a pénzéhes, becstelen ember, akik mindenre képesek, a sok zsozsóért. Csak az a baj, hogy aki használja legalább 1 agysejtjét(és lersze ismeri a régi történeteket), az egy mondatból levágná, hogy mind hazugság, olyan rosszul csinálják.

2016. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezzel is egyetértek semmi bizonyíték nincs
2016. aug. 28. 01:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezekkel a dolgokkal a hülye népet tudják csak butítani. Aki kicsit is utánna nézz a dolgoknak az csak nevet a sok marhán aki elhiszi ezeket.
2016. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!