Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tupac miért (állítólag)...

Tupac miért (állítólag) sértegette Dr. Dre-t?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy jobban vegyék a lemezeit.
2016. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert dre egy kamugengszter volt. mondjuk 2pac gangsztasága is csak a nőverésben nyilvánult meg. Snoop dogg legalább kifingatott valakit életében.
2016. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja ,azt elfelejtettem ,hogy értelmes válaszokat kérek.


Apropó ,kettes:


Dre-nek is voltak ügyei ,akár csak 2pac-nak.

Szóval semelyik sem "kamugengszter".

"Snoop dogg legalább kifingatott valakit életében."...."legalább".... Azért az elég gázos ,hogy más ember haláláról így beszélsz...Egyébként meg az is önvédelemből volt.

2016. aug. 24. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:

én nem tudok róla, hogy sértegette volna, de ha mégis, akkor az 1-es válaszolónak lesz igaza.


ps. Dre sztem max tv-ben látott pisztolyt, ami persze nem von le a nagyságából. csak a buta ember téveszti össze a művészetet a valódi élettel, és csak nagyon keveseknek sikerül, hogy a valódi életüket tükrözze a művészetük

2016. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Nekem mindig is unszimpatikus volt a kamugengszterkedés. Lehet a csóróságról úgy is írni szövegeket hogy közben nem adod elő magad hogy te vagy a világ császára, drogbáró meg minden. Gáz az egész. Ettől még tisztelem Dre munkásságát mert valóban sokat letett az asztalra de szvsz akkor sem tartanák kevesebbre ha nem erőlteti ezt a gengszterkedést.

2016. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Közbe utána néztem:


Valóban sértegette. Hallottam is egy felvételt róla ,de lehet ,hogy csak kamu. Mondjuk ,ha igazi a hang felvétel akkor biztos kibékültek ,mert volt közös számuk is. Egyébként azért sértegette 2pac Dre-t ,mert beef-je volt Eazy-vel. Aki ,mint később tudjuk ,hogy mibe hunyt el... (Suge Knight AIDS-es vért fecskendezett belé). És elvileg ezért sértegethette ,de kibékültek (mondjuk nem Dre volt az ügyben a bűnős).


Egyébként Dre sosem volt stúdió gengszter. Neki is voltak ügyei ,meg szövegeit hallgatva semmi túlzást nem hallottam. Ha ún. "túlzást" is hallottam az is kb. olyan szintű ,mint EM szövegei. Azaz ,amikor arról rappel ,hogy valakit megöl...stb Szóval sosem volt olyan kamu rapper ,mint XY (most neveket nem szeretnék írni).


Szóval ja.

2016. aug. 27. 21:28
 7/8 anonim válasza:

Ez az AIDS-es injekciós dolog bizonyított tény?

Mert nekem az valószínűbb, hogy akkoriban eazy a hírnév miatt minden nőt megkaphatott és élt is ézzel a lehetőséggel.

2016. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag S.K. bevalotta, hogy ő mérgezte meg Eazy E-t.
2017. ápr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!