Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ez justinb igazi...

Szerintetek ez justinb igazi askja?

Figyelt kérdés

[link]

sok a like es az ajandek pár külföldinek is irtam h vajon ő e? és azt irtak hogy igen.. :) találtam egy ariana igazi vagy hamis (nem tudom) askot megkérdeztem és igent mondott martingarrix ugyszinten .. szerintetek?



#justinbiebs
2016. aug. 18. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát..ez elég érdekes lenne...Gondolj bele egy másodpercbe kaphat vagy 10 kérdést.Nehéz lenne így megválaszolni őket.Én addig nem hiszek el ilyeneket ameddig mondjuk nem tölt fel olyan videót amiben pl válaszol,vagy képet ami sehol nincs fent.Én így találtam meg Palvin Barbi eredeti askját.Amúgy azon gondolkodtam biztos van Justin Biebernek is egy olyan Instája vagy Twittere ahol nem az a neve,meg le van zárolva és vsak az ismerősei,barátai tudjak..
2016. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!