Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnek ilyenek, mint...

Hogyan lehetnek ilyenek, mint Justin Bieber, meg Rihanna ennyire híresek, meg gazdagok a "zenélésükből"?

Figyelt kérdés

Igen, írigylem az ilyeneket, de rohadtul. Őszintén bevallom. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy csak az írigység beszél belőlem.


Ám ez annál sokkal több.


Fel nem fogom azt, hogy hogyan lehetnek ilyen szinten gazdagok, meg világsztárok ezek. Főleg Justin Bieber. Neki konkrétan a hangszíne színtelen és egyetlen jó száma sincs. De még normálisnak se mondanám azokat a "zeneszámokat". Szarok egyszerűen...


Rihannának is szerintem borzasztó a hangja és nincsenek jó számai. Amikor még régen meghallottam azt az Umbrella-t, ilyet, hogy élá élá é é é é hát azon kiégtem anno esküszöm, hogy ez mi...


Mégis rengeteg pénzük van, világsztárok, meg rajonganak értük. Hogy van ez?


Meg 280 millió forintnak megfelelő dollárért elhívni Rihannát a Szigetre és akkor így viselkedik. És nem is velük van baj, hanem azzal, hogy az ilyenek világsztárok lehetnek.


Szóval hogyan működik ez, miért lesz az ilyenekből világsztár, meg egyáltalán hogyan...? Nem csinálnak semmit, semmi tehetségük semmihez, nem jók, de még abban is ennyire hiányzik bennük az alázat(Rihanna Sziget-es "fellépése"). Zenéjük se jó, hangjuk se jó, semmi se jó, mégis tele vannak pénzzel...


Justin Bieber is Ferrari-val mászkál, meg olyan villája van, meg gyönyörű szép barátnői, hogy leszopom magam... Azt közbe semmit nem csinál, egy hallgatható száma sincs..


Ti értitek ezt az egészet?



2016. aug. 15. 18:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A nem létező tehetségük mellett rengeteget keresnek.
2016. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!