Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki azt mondja hogy a viva...

Valaki azt mondja hogy a viva comet-re CSAK a cascada jön, de valahonnan meg azt hallom, hogy a cascadán kívűl jön még más is és az valószínű, hogy a JustinBieber lesz, de most melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Ne legyetek már ilyen gyerekesek a Cascada elég sikeres főleg mióta még Michael Jacksont is megelőzte lemezeladásban akkor gondolod, h kevés pénzt fizetnek nekik! A válaszom nem szinte 1000%, h Justin Bieber nem fog jönni ááááá bírom mikor a kis tinik minden butaságot kitalálnak! Egyébként lehet lesz még plusz vendég, de azt nem hiszem, h Justin lenne!
2010. ápr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te nem a Melcsi vagy? Annyira olyan, vagyis ezt mondtad vmikor. Amúgy sztem nem jön más. De jó lenne. JUSTIN BIEBER <33
2010. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te meg Anncii vagy! (remélem most jól írtam) :)
2010. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen melcsii wagyook. igen zsófii az annciit jól irtad..:D
2010. ápr. 19. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
uristen. :| ti téll nemnéztek vivát? Ada mondta interaktívban, hha jönne Justin Fosber, akkor azt nem titkolnák, merthogy akkor tibb tini elmenne cometre, és 100 h nem megy, vagyis biztos, de neki még nem mondták.
2010. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szaros justin bieber..
2010. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szem csak cascada ennyi szerintem még lehet valaki de nem valószínű!jb nem jöön:S d ejó leneeeeeeeeeeeeeeee JJJJJJJBBBBBBBBBBB♥♥♥♥
2010. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
meghívták de nem tudott jöni de egy üzit hagyott---->aki nézte vagy ott volt a cometen tudjaa
2010. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ahaláttam. ottvoltam. :)
2010. jún. 18. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!