Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » EXO-fanok. Titeket is annyira...

EXO-fanok. Titeket is annyira megérint a Promise című szám mint engem?

Figyelt kérdés

Lay, Chen és Chanie a fanokhoz (és a tagokhoz?) írta és annyira gyönyörű a szám meg a szövege is hogy, bár már nagyon sokszor hallottam most is olyan szomorú vagyok tőle és libabőrös leszek amikor hallgatom. Szerintem főleg Chanyeol rapp része találó (nem a rapp szövegére gondolok, habár az is, hanem a feelingjére + Chanie nagyon jól rappel). És a hozzá készített FanmadeMV-k is nagyon találóak. Na meg a tagok többször is elsírták magukat a dal alatt/után a koncerteken. Ennek a dalnak olyan mély értelme van amit talán csak a fanok (és a tagok persze) tudnak átérezni. Ha egy EXO-fan még nem látta/hallotta ezt a számot az hallgassa/nézze meg és a szövegét is.

(Én is lefordítottam és azt hiszem jobb lett mint a többi magyar fordítás de nem tudom hogy felrakjam-e valahova és ha igen akkor hova.)


EXO-fanok ti is így gondoljátok?


És EXO-L-ek! Ki a kedvencetek az EXO-ból? Kedvenc számotok? És mit gondoltok a Kai-Krystal párosról ? (mert én abszolút támogatom őket és nagyon mérges vagy a koreai fanokra amiért ők nem így gondolkoznak) És ugyan Taeyeon-t nem kedvelem de mérges vagyok amiért ekkora ügyet csináltak abból hogy járt Baekhyunnal. Hogy emiatt állítólag még azt is akarták hogy Baekhyun-t kirakják az EXO-ból. Milyen fanok ezek??


Előre is köszi a válaszokat, kíváncsi vagyok mennyi EXO-fan van a gyakorin :3 ^-^



2016. júl. 27. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia^^

Azt hittem egyedul vagyok evvel,de orommel tapasztalom ,hogy nem. Tényleg gyönyörű a szám,egyszerűen tökéletes.

Sok fordítást lattam a Promise-bol,engem a tied is erdekelne^-^ Szerintem nyugodtan felrakhatod Youtube-ra.

Szintugy támogatom a Kaistal parost,szerintem aranyosak egyutt (vagy voltak egyutt).

Az ,hogy Baekot kiakarjak/kiakartak rakni emiatt az Exobol az konkretan mondva nevetséges. En nem tartok attol,hogy kiteszik Baek nagyon népszerű most az ügynökség is a penzbol el végső soron. Gondolj bele milyen botrany lenne ebbol:D

Az ilyen emberek nem méltók arra,hogy fanoknak nevezzek magukat. Egy fan támogatja az idoljat attol fuggetlenul hogy a magánéletében kivel van egyutt szerintem.

Nem tudom hanyan fognak meg válaszolni,de egy Exo-L mar válaszolt:3

2016. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok,most lattam hogy néhány kérdést kihagytam^^ A kedvenc tagom Baek es Chanyeol de nagyon nehez sorrendet állítani kozottuk c: a kedvenc számom az orokosen szerintem a Wolf lesz:3 De nagyon sokat szeretek tőlük szóval nem akarok napestig gepelni. Neked kérdező?^^
2016. aug. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülök hogy írtál. Be kellett volna írnom kulcsszónak a kpoppot és akkor talán többen találnák meg a kérdést, de most már mindegy. Remélem hogy még mások is írnak.


Nekem is Baekhyun és Chanyeol a kedvenceim ^-^ :3 Nem tudok választani közülük.

A kedvenc számom pedig a Mama, a Promise, a Miracles in December és a Monster :)

2016. aug. 5. 12:12
 4/8 A kérdező kommentje:
És miért írtad hogy voltak együtt? Még együtt vannak, nem?
2016. aug. 5. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint en vagyok:) Igazából nincs konkrét hivatalos info arról,hogy most perpilllanat kettejük közt mi van. Legjobb tudomasom szerint meg együtt vannak es kivanom nekik,hogy sokáig tartson ez^^
2016. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is :) Krystal illik Kaihoz. Olyan aranyosak <3 :3
2016. aug. 6. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt a számot úgy szoktam hallgatni, hogy promise kínaiul, aztán koreaiul, aztán megint kínai, majd megint koreai stb. :D Engem is megérint, mert sokfajta érzelmet bele lehet látni, nem csak szerelmet. (legalábbis nekem megy) :)

Az EXO-L nem tudom mit jelent, vagy csak nem jut eszembe, de nem láttam még így. :D Chanyeol és Tao (volt tag) közül nem tudok választani. Talán még Lu. De mindet szeretem. :D Kedvenc számomra Miracles in December és a MAMA. A Kai-Krystal párosról nem hallottam, nem tudom miért, a híreket annyira nem követem, inkább a zenéket. Látom alatta van egy másik páros is. Én személy szerint róluk sem hallottam, de mivel nem vagyok heteró, így homofób sem lehetek. :D Nem is akarnék soha. A koreai fanok többségét én mindig is érdekfannak gondoltam, szerintem a más származású rajongók sokkal jobban bírják a bandát. (nem csak az EXO-t, hanem a többi kpop bandát is) Álomvilágban élnek a koreai fanok sajnos, és, ha valami nem úgy történik, ahogy elképzelik, akkor vége a "rajongásuknak."

16/l

2016. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A koreai fanokkal kapcsolatban: én is ezt gondolom. Az EXO-L az Exo fandomja.
2016. aug. 6. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!