Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Jiminről mondanátok...

BTS Jiminről mondanátok érdekességeket?

Figyelt kérdés
Köszi előre is^-^

2016. jún. 27. 18:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nem igazán kockás neki.^^


Tudok:

1. Nagyon nem tud rajzolni.

2. Szereti a drámai filmeket és elég érzékeny típus.

3. A drámák segítenek neki a szövegben.

4. Amikor a 'No more dream'-ben folyamatosan maszkot viselt, nagyon elfáradt, mert sok bőrápolót kellett használnia.

5. Még sosem volt színházban. De ha lesz ideje, mindenképp megnéz egy drámát.

6. Szeretné megviccelni Sugát egy rejtett kamerával.

7. Számára a zenei előadások nagyon nehezek, mivel nagy nyomás alatt van és folyamatosan a kamerát keresi.

8. A legfontosabb dolog számára a töltő.

9. 'Csukd be a szemed. Ha bármit megtehetnél, bárhol, bárkivel, mi lenne az?'

-"Eltöltenék egy napot az egyik rajongómmal."

10. A 'Boy in Luv' 10 órás próbája után hajnali ötkor értek haza. Mindenki lefürdött kivéve J-Hope-ot, aki befeküdt az ágyba és netezgetni kezdett. Suga ekkor rászólt.:"Nem akarsz lezuhanyozni?" J-Hope erre nagyon megsértődött és azonnal visszaszólt neki: "Suga! Tudod, hogy mindig megfürdök. 5 perc és indulok." De végül a laptopjával aludt el az ágyban.

11. Az a fajta ember, aki hezitálás nélkül közelít meg másikat, és ez szóba is igaz.

12. Utál edzeni.

13. Hosszú arca 27cm.

14. Jungkook-kal van a legközelebbi barátságban-

15. Mottója: "Ha nem dolgozol keményen, nem lesz jó eredménye"

16. J-Hope a vörös színnel illetné a BTS-t, mert tüzesek és szenvedélyesek.

17. 'Mihez hasonlítanátok J-Hope-ot?'(nem lehet ember)

Jungkook: "Szarvas"

Jimin: "2.nagyi"

18. Amikor feszültnek érzi magát felnéz az égre. Ettől boldogság tölti el, és a feszültség eltűnik.

19. Dolgok, amiket ellopna a tagoktól: Jimin csokiját és kocka hasát, RapMon rap tehetségét és angoltudását.

20. V szerint J-Hope az egyetlen, aki rendesen eltakarít mindent. Olyan, mint egy anyuka. És szintén jó a ruhák összehajtogatásában is.

21. Álma olyan művésznek lenni, aki különféle tv-showkban szerepel..

22. 3 dolog, ami boldoggá teszi: család, szerelem, egészség.

23. "Visszatekintve a meghallgatásomra, szerintem sokkal érettebb, és kifinomultabb lettem. A zene terén is fejlődtem."

24. Amikor Jin csinált alga levest Hope-nak, szótlanná vált, mert olyan íze volt, mint amit az anyukája készített neki régen.

25. RapMon: " Ha én a tűz vagyok, akkor Hoseok a víz. Nagyon jól tudja kezelni a rossz szokásaimat."

26. Zelo és J-Hope ugyanabba a táncakadémiába jártak Gwanjuba.

27. J-Hope és Youngjae (B.A.P.) egyszerre voltak válogatáson a JYP-nál.

28. J-Hopenál 5 évvel idősebb a lánytestvére.

29. Szereti meglátogatni a Fancafe oldalt, mert tudni akarja, hogy mit mondanak a fanok.

30. A Boy in Luv forgatása alatt rosszul lett, összeomlott és kórházba került, de hamarosan vissza is tért. Jungkook szerint J-Hope eszméletlen erős.

2016. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Ohhh !!! De jooooo!!!

Imádlak♡

Én ezeket nem is tudtam!!!!!!!!

Ez mind olyan újdonság nekem !!!!


Nagyon hálás vagyok neked ^*^

Azt megtudhatnám hogy lány vagy fiú vagy e??


Nagyon köszönöm♡*♡*♡*♡*♡

2016. júl. 1. 15:29
 23/33 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.^^

Lány vagyok egyébként.:DD

Szívesen segítek neked ha kell még valami.:))

2016. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Igeeeeeen!!!!! Légyszi Jinről is !!!
2016. júl. 1. 15:54
 25/33 A kérdező kommentje:
Ha gondolod priviben is írhatsz ^-^
2016. júl. 1. 16:00
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Jin:

1. A kedvenc színe a rózsaszín.

2. Rossz szokása, hogy tikkel a bal szeme, ha éhes.

3. Amikor 5 éves volt elkezdett játszani a Super Mario-val és a Marple Story-val és még mindig hűségesen játszik velük. Szerinte a Mario karakterei és a Maple Stoyszörnyei aranyosak.

4. Jin egyszer elkövetett egy hatalmas nagy bakit. Az M!Countdown című műsorban lecsúszott a nadrágja egészen a combjáig.

5. Jin és Jimin együtt járnak az edzőterembe.

6. Nem igazán tud táncolni.

7. Suga: "Családias ember. Ideális férj"

8. Nagyon erős szemüveget hord, de nem szereti, mert bizonytalanná teszi. Kontaktlencsét visel.

9. Amikor belépett a gyakorló terembe és kiszúrta V-t, V odament hozzá és elkezdett táncolni hozzádörzsölve a testét Jinhez. Ezt mondta neki: "Neked legelöl kell táncolnod."

10. Nehéz volt a visszatérés számára a 2.Mini albumnál, a Skool Luv Affair-nél. Diétáznia kellett és rengeteget gyakorolta a koreográfiát.

11. Van egy kutyája, akinek a neve JJanggu.

12. Van jogosítványa.

13. Jin megütné azt a tagot, aki titokba tönkreteszi az ő szeretett játékait és nem szól róla.

14. 'V mit gondolsz Jint hogyan teremtette meg Isten?'

V: "50 pohár váll,48 pohár bajusz, 58425628492292 pohár arcába vetett bizalom."

15. Jin még sose kapott Valentin napra ajándékot.

16. Ha lenne szabadnapja, egy szolgát szeretne.

17. Szeretné, ha az első gyermeke egy lány lenne, a második pedig egy fiú.

18. Fiatal korában detektív akart lenni.

19. Tánctanár üzenete: *sóhajtás* (képességei miatt)

20. "Bárcsak olyan lehetnék, mint az apám. Nagyon szorgos volt a munkájában. Sokat dolgozott a családért. Sosem felejtett el ajándékot hozni nekünk. Nagyon szép emlékeim vannak vele kapcsolatban. Olyan ember akarok lenni, mint ő!"

21. Jimin: " Ő a legidősebb, mégis szeret nyafogni."

22. Jin Jiminnek:

Jin: Nagyon hangosan horkoltál az éjjel, szóval...

Jimin: Nekem dobtál egy párnát.

Jin:Te...Te tudtad, hogy én voltam? Csak annyira, hogy felébredj.

Jimin: Jobban teszed, ha nyitott szemekkel alszol.

23. Nagyon szereti az epret, viszont az eper ízű dolgokat nem. A csokit sem szereti, de a csoki ízű dolgokat igen.

24. Ki nem állhatja a horror filmeket. Amikor egyszer a kollégiumban néztek egyet, ő folyamatosan kapaszkodott valakibe.

25. 3 dolog, ami boldoggá teszi: pénz, barátok, nyugodt/csendes helyek.

26. Jin foglalkozik a legtöbbet a külsejével.

27. Jin a válogatáson 2AM - This Song-ot énekelte.

28. Jin elfuvarozza Jungkook-ot az iskolába.

29. Egy fiúiskolában, ahol tanult Valentin napra, több mint 16 rózsát kapott.

30. Jin azt mondta, megzavarodik, amikor a többiek azt mondják, hogy mennek aludni, de mégis valami teljesen mást csinálnak.

2016. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Imàdom te egy Isten vagy!!!!! ♡♡♡♡♡♡
2016. júl. 1. 16:26
 28/33 anonim ***** válasza:
Az azért még nem vagyok. :DD
2016. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Szia. Rap Monster-ről tudsz?
2016. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze tudok :D

1. "Nagyon hangos és őrült gyerek voltam. Ha a barátaimmal vagy a tanárokkal voltam, akkor, ég inkább kimutattam. Én voltam az osztály bohóca."

2. A rappeléssel menekül a stressz elől.

3. "2011-ben készítettem egy dalt egyedül, és a legvégén azt kellett ordítanom, hogy 'Rap Monster'. Nem tudom, hogy ez a rész emlékezetes volt-e vagy sem, de a cég munkatársai elkezdtek így hívni. Innen jött a nevem. "

4. Mottója: "Ez mind a múlté lesz."

5. Van egy szokása, hogy éjjel mindig hangosan énekel a házban. Nem gondolta, hogy érinti a többieket. Egy idő után feltűnt neki, de senki nem akarta megszólni. Részben azért mert ő vezető és a legelső tag.

6. J-Hope-ot választaná egy randira, ha nő lenne, mert ő anyáskodó.

7. Támogatja a melegeket.

8. Szereti a tiszta időt.

9. A 'No More Dream' szövegét azért írta, mert az iskolában céltalan volt.

10. Másik beceneve a 'Dance Prodigy'(Táncoló Csoda). Annyira rossz volt a táncban, hogy így kezdték hívni a cég tagjai.

11. Az ő dolga a feltörlés a lakásban.

12. Híres a jó tanulmányi eredményeiről, és mindig bánta, amikor nem tudott együtt tanulni a barátaival.

13. Volt egy kutyája, akinek a RapMon nevet adta.

14. Debütálásuk előtt a mérnöki karon tanult.

15. Halloweenkor zombi jelmezt akar viselni. Egy igazi Monster akar lenni.

16. Nam fontos cuccai: pénztárca, készülékek/eszközök

17. Jimin első benyomása róla: "Amikor beléptem a lakásba és megláttam RapMon-t azt gondoltam, hogy wow, ő igazi sztár. De többé már nem."

18. Nem szereti a szűk nadrágokat

19. A tánctanár üzenete számára: " RapMon, te vagy a legjobb. Te vagy a legjobb vezető. Csak azt szeretném , ha tudnád magad kontrollálni, amikor hív a természet. Kérlek, menj el wc-re a próbák előtt."

20. 3 követelménye a boldogsághoz: egészség, álmodozás és szerelem/szeretet

21. Álma, hogy hírnevet szerezzen a BTS-nek.

22. "Mielőtt énekes lettem, azt akartam, hogy a jövőm el legyen döntve. Úgy éreztem, hogy az életem a lakásomban túl határozatlan. Reméltem, hogy valahogy véget ér. Énekessé válni, vagy sem. Mindig határozott döntést akartam."

23. Neki vannak a legfurcsább arckifejezései a kamera előtt. Egyszer Suga félre is lökte, mert annyira zavarban volt miatta.

24. Mindenféle dologról megfeledkezik, amit kölcsönkér.

25. Valaki üzenete: "RapMon zuhanyozz le.!" Erre Nam azt mondta, ha J-Hope írta ezt, biztos megöli.

26. RapMonster régi művészneve Runch Randa.

27. RapMonster általában összetöri a dolgokat és Suga az aki megjavítja.

28. Azért RapMon a leader,mert ő volt az első tag a BTS-ben.

29. Az anyukájától örökölte mosolyát.

30. Egyszer mikor nem mentek jól a dolgok, RapMon elhajította az egeret és a billentyűzetet, majd kiment a közeli teniszpályára zenét írni. Ez volt a No More Dream.

31. Anno biztonsági őr akart lenni,ezért a Dope-ban annak öltözött.

2016. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!