Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért istenítik annyira Tiv...

Miért istenítik annyira Tiv Tivy-t? Az átlag sötét prolik magukra ismernek benne?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 15:29
 1/3 likebike válasza:
Ez csak vicc,én bírom!:)Amúgy szerintem nem istenítik,csak eléggé vicces hangja van és jók a szövegei.Ennyi.Ez is elmúlik majd,mint a Harry Potter meg a Twilight meg a többi felkapott dolgok.
2016. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem azért visszás az egész, mert azt látom hogy az emberek azt hiszik hogy ez a srác valami rendkívül intelligens társadalomkritikus humormágnás, miközben csak arról van szól hogy kb 20%-ot rájátszik magából a videókba saját magára, 80%-ban meg egy ilyen buta szerencsétlen kis suttyó amit láthatunk.
2016. jún. 21. 15:51
 3/3 likebike válasza:
Hát na:)).Látszik rajta,hogy nem sugárzik belőle a bölcsesség:).De mindig lesz egy "emberek bohóca",aki örül majd a "hírnévnek".De mondom,én bírom a dumáit:DDD
2016. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!