Hova tűnt SP?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreértené, nem rajongóság miatt kérdezem

2016. máj. 16. 23:55
 1/7 anonim válasza:
Nem tűnt el, menő fotós lett. New Yorkban él már.
2016. máj. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Tudtommal divatfotósként dolgozik, és elég ügyes.
2016. máj. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"Nem tudtak már több bőrt lehúzni róla, így ment a kukába."


Szeretnék én is úgy a kukába menni, hogy utána menő karriert futok be New Yorkba...

2016. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem azt a kölköt, sőt unszimpatikus volt, de nem értem miért kell széttrollkodni a kérdést...
2016. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

"Menő" "fotós", meg "karrier". :D

A "fotós" szakma (kivéve a tényleg tehetséges profikat, akik azért tényleg tudnak valamit) azon múlik, hogy mennyi pénzed van, és milyen gépet tudsz venni. Ennyi. Neki meg volt pénze abból, amit a "zenei" pályán összecsicskult.

2016. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Emberek még is hogy lehettek ennyire szánalmas rosszindulatú pusztulat kicsinyesek. Én sem szerettem azt a nyálgépet, ahogy rázta magát a tv-be, még sem hurrogom le a sikereit. De lehet valaki ettől jobban érzi magát, vagy úgy érzi ellensúlyozza hogy semmire nem vittem. Nőjetek már fel egy kicsit...
2016. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma az öt éves gyerektől a 90-es nagyapáig mindenki fotózik, digitális géppel, vagy mobillal. De a fotóművészetet, azt TANULNI KELL! Nem elég hozzá a celebkedés.
2016. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!