Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudnám megtalálni azt a...

Hol tudnám megtalálni azt a Black or white-os videót amiben Michael Jackson állítólag maszturbálást imitál?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, unalmas perceimben nem ezt nézegetném, csak érdekel, milyen a videó.:D
2010. ápr. 9. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2010. ápr. 9. 16:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, ilyet más videókban is csinál, úgyhogy nem értem, miért paráztak ennyit ezen. Oké, egy kicsit talán jobban ki van hangsúlyozva, mint máshol...
2010. ápr. 9. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi van?
2010. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Segged kivan.:D Bocsánat, ezt muszály volt beírnom.

Egyébként csak azt fejtegettem, hogy másik videójában is van maszturbálós jelenet, és nem értettem, hogy miért pont a Black or white videóból szűrték ki.Ennyi.:)

2010. jún. 13. 10:44
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsika, még igen kicsi vagyok, de megkérdezhetem, hogy mi az a masztrubálás? biztosan hallottam már, de most így szólól nem tudom. Nagy MJ rajongó vagyok, lécci segítsetek!


Köszi!


R.I.P. <3

2011. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
önkielégítés xD
2012. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!