Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Unfield analfabéta?

Unfield analfabéta?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy nem csak, hogy nem beszél angolul,de kb fogalma sincs semmiről. Legegyszerűbb szavakat sem tudja kiolvasni. Pl PlayIT-n szinészek nevét kellett volna olvasnia, és azt mindig Isti olvasta mert Patriknak nem ment. Nem gáz az ha nem tud valaki angolul, mert bizti németes, de szerintem mai világban az is megtanul alap angol dolgokat akit suliba nem tanitanak.

2016. máj. 10. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem analfabéta, de vannak olvasási nehézségei az egészen bizonyos. Én is felfigyeltem rá már korábban.


Gondoltam rá, hogy a lámpaláza okozza, de őszintén szólva nem tudom, hogy van-e neki olyan, ennyi év videózás után... esetleg rossz a szeme, és nem látja a betűt, vagy a nagyítás-betűméret nem megfelelő.

2016. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Angolul hogy ne tudna ha tavaly nyáron Amerikában volt?!
2016. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bejártam egész európát, szerinted beszélek egy európai nyelven is? :D (magyaron és angolon kivül)
2016. máj. 11. 09:30
 4/6 Unikornis Felhő válasza:
Neeeem, Unfi cuki :3
2016. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy baja van az olvasással. Néha én is félreolvasok ezt-azt, pedig tudok olvasni.
2016. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Valószínűleg analfabéta... Ekkora hülyeséget honnan szedtél? Egyedül találtad ki, vagy segítettek benne? :D
2016. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!