Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kristen Stewart Magyarországon...

Kristen Stewart Magyarországon! Miért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Állítólag Robert miatt van itt, mert ő ugye itt forgat... De, én annyira örülök neki! =)=)=)=)=)=)
2010. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira szeretném látni Rob-ot :(
2010. ápr. 8. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Kristennek holnap van a szülinapja.gondolom együtt ünneplik
2010. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha látni akarod Robert PAttinsont akkor szépen fáradj ki az egyetemtérre[váci utcából nyílik[végig mész a nyáry pál utcán és ott van,de nem lesz nehéz észre venni a marha nagy reflektorokat],mert ott forgat ma!Bár szerintem kicsit majd tolakodni kell a sok kis 16 éves kiscsajtól akik ott sikpítoznak,h juuuuujjjott vaann...1órája eljöttem arra[arra jövök haza suliból]és marha nagy tömeg van,szal ha ki akarsz menni akkor jól huzz bele.:D
2010. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy nincs itt! Szerintetek senki sem vette volna észre a repülőkön, repülőtereken? Amúgy meg minek épp akkor érkezett volna, amikor volt Robertnek 2 szabad napja?! De így hirtelen megjelenik Kristen, igaz egyszer lehetett látni a feje búbjának a felét és amilyen hirtelen jött úgy el is tűnt! Eddig bárhova is mentek volna akár együtt, akár külön, de mégis rögtön lehozták az újságok, internet, tw stb. Erre meg a Fókusz több baki után képes és bevág egy ilyet, hogy Kristen Stewart Magyarországon. Nem véletlen, amikor felvilágosították a Fókuszt, hogy több megszólalásuk is téves volt, mint a Bel Ami mint Robert Pattinsonnal kapcsolatban, egyre kevesebb szó van róluk a műsorban, sőt azt hiszem tegnap egyáltalán nem is volt róluk szó. Ennyik ők! Sose bízz a médiába!
2010. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
hát Robert miat te hülye
2010. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

sziasztok.

Itt ez a link: http://www.youtube.com/watch?v=OtXxa9zoAA8&feature=player_em..

szerintem már ezen is elég látható hogy az ott Robert és Kristen. :) De ha esetleg ez sem elég hogy bizonyítva legyen hogy igen itt volt magyaroszágon akkor nézzétek meg a FÓKUSZ 20010.03.12.-ei műsorát! :D Lehet hogy tényleg sokat kamuztak de itt van egy elég egyértelmű felvétel róluk.:)

2010. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

www.rpattinson.net

itt egy csomó kép található. Tényleg itt volt, sajnos én voltam itt az egyik legnagyobb cáfoló. De tényleg szinte lehetetlennek tűnt. Hát tévedtem :(

2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!