Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a vélemény Daróczi tettéről?

Mi a vélemény Daróczi tettéről?

Figyelt kérdés
Szerelmes ember tesz ilyet? Igaz lehet hogy Klaudia szakított vele, csak most nem meri elmondani? Őt hibáztatják?
2010. ápr. 6. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem a "depressziós volt" verzió a helyes

nem szakítottak Klauval!

ha mégis ez történt volna,az se ok egy ilyen tettre

szóval ennyi a véleményem

2010. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Biztosan depressziós volt.Mindemellett durvának tartom hogy valaki önkezével így végezzen magával,ehhez nagyon el kellett borulnia az elméjének.

Sajnálom az itt hagyott családot,szerelmét.Szerintem csúnya amit tett de biztosan megvolt az oka.

2010. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom a mit tett. igazából, hogy halt meg? azt tudom, hogy a batíznál, de hogy? Néztem a mokkába a Klaudiát és sajnáltam nagyon. pedig nem szeretem mióta szétment a férjével.
2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felakasztotta magát, a saját nadrág szíjjával. Nem értem...

Aki szerelmes nem a halálra gondol...

2010. ápr. 6. 19:28
 5/8 anonim válasza:
nem felakasztotta hanem megfojtotta magát,beteg ember volt!épp elme ilyet nem tesz.
2010. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azta. köszi, hogy megírtátok. Klaudiát tényleg sajnálom.
2010. ápr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Claudia szakított vele, és Daróczi egyébként is depressziós volt, ezért felakasztotta magát.

Máskülönben miért lett volna Batiz házában (ott lakott, mert eladta a villáját, mert Caludiával össze akartam költözni)?

De ez az én gondolatom!=)

2010. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Roma nem akassza fel magát!! terry black barátja ezt nyilatkozta. lehet valaki más is ott volt
2010. ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!