Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szakított Selena Gomezze...

Miért szakított Selena Gomezzel és Justin Bieber?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni h miért szakítottak ezért légyszi ne kuldjetek olyan válaszokat amik nem igazak!!!

2016. ápr. 12. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekelnek mások magánügyei. Neked sincs semmi közöd ennek a két embernek a magánéletéhez. De ha annyira érdekel, miért szakítottak, kérdezd meg az érintettetek, lehetőleg mind a kettőt, mert kétféle válasz lesz, ha lesz. Ha meg nem méltatnak válaszra, mert semmi közöd hozzá, akkor fogadd el. Azért meg egyesek híresek, még lehetne tiszteletben tartani a magánéletüket. Nyilván nem illettek össze, nem ment a dolog, hogy miért és ki miatt, az meg legyen az ő dolguk.
2016. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Légyszi kicsit komolyabb válaszokat küldj
2016. ápr. 12. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez az ő magánügyük. Ennél komolyabbat mit akarsz? Semmi közöd hozzá. Téged hogy érintene, ha a legbelsőbb magánéletedet akarná mindenki megismerni? Hagyd már békén őket!
2016. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Papi Gonzales ***** válasza:
33%
nem értem miért nem tőlük kérdezed....
2016. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
retardált gyerek...
2016. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss h nem nekik kuldtem ezt a kérdést.....bocsi h egy olyan oldalra vagyok regisztrálva ahol kérdéseket lehet tölteni, h normális emberek válaszoljatok te idióta ha nem tudnád nincs még minden egyes emberek Justin Bieber és Selena Gomez telefonszáma!!!
2016. ápr. 13. 15:13
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Ha még a telefonszámuk sincs meg, akkor mit érdekel, mi van velük? Ők milyen gyakran érdeklődnek, kedves kérdező, hogy miért szakították a pasiddal/csajoddal? Hogy van a kedves mamád? Vagy kigyógyultál-e az influenzából?

Tanuld már meg, hogy azoknak a magánéletével foglalkozunk, akik megosztják velünk, és annyit, amennyit ők megosztanak maguktól. Törődj inkább ezek helyett a saját szeretteiddel, jobban járna mindenki.

2016. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Talán kérdezd meg őket erről.De még ha lenne is rá alkalmad hogy megkérdezd sem mondanák el talán mert...MAGÁNÜGY?!
2016. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
68%

Justinnak régen(2013) sok zűrös ügye volt.

Gyorshajtások,rasszista poénok, még Amerikából is majdnem kitoloncolták, ráadásul más csajokkal volt együtt(szex).

Selena először elnézte neki és hitt abban hogy megváltozik, de aztán észhez tért, és otthagyta, azóta hol együtt vannak, hol nem.

Szerintem Justin egy barom.

Nekem is voltak hasonló ügyeim,

annak idején jó pár buliban részvéttem de ha olyan barátnőm lett volna mint Selena... végleg búcsút intettem volna a buliknak.

Egy ember nem tud megváltozni magától, az emberek soha nem változnak meg fenyegetés vagy kényszer hatására. Akkor változnak, ha találnak valami számukra becses dolgot, ami olyan értékes nekik, hogy elkezdjenek miatta másképp élni.

Nekem ez a dolog a kishugom.

Justin sajnos egy kicsit hasonló kategória mint én.(azt leszámítva hogy én nem vagyok se híres, és nem is tudok énekelni)

Az életfilozófiánk hasonlít,ha valaki meg akarja mondani neked mi a helyes, akkor csak szépen hallgass, mosolyogj és bólogass... aztán csináld, amit amúgy is akartál!

Selena pedig egy nagyon jó csaj, de egy kicsit hülye ha ennyiszer megbocsáltott justinnak.

DE ÚGY IGAZÁN NEM TUDOM MIÉRT SZAKÍTOTTAK,SAJNA EGYIKKEL SEM BESZÉLGETEK!

Szerintem te tuti Bieber fan vagy szóval a leírtakkal nem akartalak megbántani.

Nyílván megfog változni, én is megváltoztam, egyszer mindannyian megkomolyodunk, ha találunk valami fontosat az életünkben.

2016. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó választ, mert az használható volt! És amúgy nem vagyon olyan nagy Bieber fán, csak érdekelt a sztori, mert körülöttem a fél baráti társaság erről beszélt, hogy miért volt ez a dolog, na de mindegy is...:D Még egyszer nagyon köszi a válaszodat!
2016. júl. 3. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!