Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy változhatott meg Dancsó...

Hogy változhatott meg Dancsó P pár év alatt teljesen?

Figyelt kérdés
Azt most hagyjuk, hogy mindenkinek változnia kell. Jó, a változás természetes, nade ennyire? Ma visszanéztem a 2012-2013as videóit, és a maiakkal összehasonlitva, mintha egy teljesen más embert látnék. A siker tényleg képes ennyire kiforditani önmagából egy embert?
2016. márc. 29. 23:47
 1/9 anonim válasza:
23%
Ki az a Dancsó Péter?
2016. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy Péterről van szó? Mi van, ha én Dancsó Penelopéra gondoltam? :P ;D
2016. márc. 30. 00:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En is visszaneztem az Alom.NET kritikat, illetve a Frozenrol szakszeruen c. videot. Kulonbseget annyit vettem eszre, hogy sokkal tobb a videos bevagas, rengeteget javult a hangminoseg, illetve filmstilisztikai hibak helyett inkabb random / kepi poenokra epit.


Utolso valtozas talan leginkabb annak koszonheto, hogy az eredeti kritizalast nem lehetett volna a vegtelensegig folytatni, 2-3 film utan onmagat ismetelne. Ez pedig hetente kiadva eleg fura lenne...


Tehat Dancso P. rajott hogy ebbol szeretne elni, igy hetente kiadhatobb stilusra kellett valtania.


En meg tudom erteni a dontest: ehen haljak? befejezzem a youtubozast? dolgozzak a filmes diplomammal teljes munkaidoben? Inkabb valtozom egy kicsit.


Szoval neked mi az eszreveteled, kicsit reszletesebben?

2016. márc. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anno Szirmai Gergő nagyon leszólta a pólók miatt, meg hogy ő nem árul szir-szarokat; most meg...


Ripacs lett, aki mindent megtesz azért, hogy új videója legyen hetente, csak már ihlete nincs hozzá.

2016. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ezen én is sokat gondolkodtam, teljesen igazad van. Úgy látszik a siker ennyire ki tud forgatni magadból. Ijesztő. Mondjuk nem szólom le, mert a régi videóival nagyon magasra tette a mércét, azt nem lehet végig hozni, meg én nem tudnék ilyet...de szomorú azért lehetek.
2016. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hármas hozzászóló: Bocsi, de most néztem meg Dancsó sminkkelő videóját, és arra jutottam, hogy jobb ha többet nem taglalom a témát.


De valamit még is. Dancsó Péter, ha már megint rá kerestél magadra, és most olvasod ezt a hozzászólást, egy kérés: Légyszi ne csinálj majmot magadból a feliratkozókért! Most még lehet, hogy megtapsolnak érte, dicsérnek, fizetnek stb. így megnyugtathatod az önérzetedet, hogy ez csak poén. De pár év múltával ezt még nagyon, nagyon, nagyon meg fogod bánni. És nem sértegetés akar lenni, hanem könyörgés. Szépen kérlek!

2016. márc. 31. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:

omg dancso a penz rossz halj ehen a sajat erdekedben plz...


Par ev mulva olvasd vissza a baromsagod.

2016. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de abszurd,és eltúlzott érvekkel dobálodzó emberekkel vitát kezdeni felesleges időveszteség. A magam részéről a témát lezártam.
2016. márc. 31. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Te tudod. Nyilvan annak jobbak az ervei, aki megnezett egy videot, aztan utana soha tobbet - mert a stilusa nem volt megfelelo.


Ne is vizsgald a valtozo kozonseget, valtozo igenyeket. Ne erdekeljen, hogy nem biztosan te vagy a celkozonseg.

2016. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!