Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Uramisten! Meghalt Daróczi Dávid?

Uramisten! Meghalt Daróczi Dávid?

Figyelt kérdés

[link]



mit gondoltok erről?? miért?


2010. ápr. 3. 10:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom mert meghalt ,de igazából nem nagyon érdekel,soha sem bírtam de azért nem kívántam ,hogy haljon meg.:S

Liptai most gondolom kivan.

2010. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem bírta mások hazugságait.
2010. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én sem szerettem,de nagyon megdöbbentem. azthittem h azért mondják mert ugye nemrég volt 04.01
2010. ápr. 3. 11:30
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Engem is megdöbbentett,először azt hittem,hogy baleset,de az öngyilkosság egyszerűen érthetetlen!
2010. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Őszíntén szólva nagyon gyűlöltem ezt az arcot, nade hogy öngyilkosság... Hmf. Szóval azért persze szar az ilyesmi.
2010. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szomorú,látszólag oka se volt rá.boldog,sikeres embernek tűnt.

ráadásul roma férfiak közt nem "divat" az öngyilkosság.

2010. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Vallásos ember volt,a keresztények nem csinálnak ilyet! Ez egyenlőre hír,az igazat(lásd Jimmy) soha nem tudjuk meg.
2010. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
jah
2010. ápr. 3. 20:04
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
Olvastam csütörtökön a neten, hogy Liptai Klaudia minden valamirevaló férfinak "megvolt", pl. Kozsóval való kapcsolatát részletezte egy ilyen netes szennylap. Enyhén szólva undorító az ilyesmi. Azt írják, hogy fent voltak több közösségi portálon (IWIW, Facebook). Nyílván ez a szerencsétlen ember őszintén szerette Klaudiát. Talán rákérdezett, hogy igaz-e mindez. Aztán törölt mindent a netről és öngyilkos lett. Szörnyű! Nagyon sajnálom.
2010. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

22:59

hülyeség ezzel indokolni a dolgot.

egyrészt Kludia is nagyon szerette Dávidot,ez 100% mindenki, aki ismetrte őket ezt mondja+az interjúkból is érződött.

Emellett Daróczinak is voltak kritizálható nőügyei.

Merthogy múltja mindenkinek van!!!

Nem kell ostoba találgatásokba bocsátkozni!!

2010. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!