Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Luhan miért hagyta ott az Exo-t?

Luhan miért hagyta ott az Exo-t?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egészségügyi okok miatt. De ez pontosan mit takar?

2016. márc. 14. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én azt olvastam hogy sokat betegeskedett és az egyik koncerten majdnem leszédült a színpadról. Gondolom hogy betegen is fel kellett lépnie, túlhajszolták, ilyesmi. Az SM ugyebár tudjuk hogy nem egy mennyország az idolok számára.
2016. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valójában nem !

Volt még egy másik idol az Exoból aki szint úgy ott hagyta mert velük máshogy bántak mint a többiekkkel! És akinél debütáltak ( az a cég ) kevés pénzt adott nekik annak ellenére ők még sokat is dolgoztak :(

Sajna ezért!!!

2016. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne mond hogy valójában nem, miből gondolod? A pénz és a bánásmód IS az egyik oka volt.


Egyébként nem kettő hanem 3 tag hagyta el az Exo-t de Tao elvileg nem ezek miatt.

2016. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos!

Van a neten ( főleg ha a Google ba beírod ) hogy a JYP Entertainment egyike a legnagyobb délkoreai cégeknek,melyek népszerű Kpop csapatokat alkotnak, de a z SM Entertainment nél van a legnagyobb pereskedés.

Hát igen a Kpop sztárok élete sem csupa fény és csillogás.

Sok a munka és kevés a fizetés, miközben a cégek óriásit kaszálnak!


Han Geng a Super Junior M tagja azért indított pert a cég ellen ,mert szerinte a cég 13 évre szóló szerződése nem csak túl hosszú, de igazságtalan is.

Kris Wu és Luhan is személyes okokból indított pert az SM Entertainment ellen ( amik még talán folyamatban vannak is ) .

2016. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezeket most nem tudom kinek magyarázod, én tudom ezeket a dolgokat. Csak azt mondtam hogy a sok munka miatt Luhan betegeskedett, a szerződése is valóban nem volt megfelelő, nem fizettek eleget, nem bántak vele jól. Mert az SM-ről beszélünk akik megcsinálták ezt Han Genggel, a TVXQ-val és az Exo-val is és valószínűleg az összes többi SM idollal is ezt csinálják. Tessék erre akartál kilyukadni? Mert igen, ez a helyzet.
2016. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként Luhan és Kris ügye nem rég fejeződött be. Úgy végződött hogy a bevételük egy része még 6 évig az SM-hez megy. Igen a kedves SM megnyerte ezt a pert.
2016. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az SM-nek túl nagy a befolyása ahhoz veszítsen egy ilyen perben. Ez az helyzet.
2016. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszomat úgy értettem hogy pl amikor a TVXQ 3 tagja perelte az SM-et az SM azon volt hogy tönkre tegye a karrierjüket. Nem szerepelhettek a koreai tévékben (még most sem azt hiszem), de szerencsére mivel túl népszerűek voltak Japánban ezért a triónak (JYJ) sikerült befutniuk Japánban és folytathatták a karrierjüket. Erre gondoltam.
2016. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Oké , értem.

Csodálom a kitartásodat, hogy ilyen sokat írtál és próbáltad minnél részletesebben elmagyarázni :D Biztos te is nagy K-pop fan lehetsz!!! :)

Én is az vagyok, de elismerem hogy te többet tudsz róluk!

Am hány éves vagy és mióta vagy K-pop fan ??

2016. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogyha az SM ilyen durva az idolokkal, akkor miért szerződnek hozzá újabb és újabb csapatok? :O Miért éri meg nekik? Menjenek másik ügynökséghez és kész.

Én azt is olvastam, hogy Luhan színészkedni akart és ezért bontotta fel a szerződést. Tao-nak meg lett valami a lábával, megsérült, de még így is fel kellett lépnie, és nem hagyták, hogy felépüljön. (bár ezt lehet, hogy rosszul tudom).

2017. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!