Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Mr Busta szteroido...

Szerintetek Mr Busta szteroidozik?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 19:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

# 18

Tényleg hiteles :D Mindenkinek beszólogat amikor meg elélnak hogy mi bajod van törpe akkor meg tele a gatyája!

2016. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem volt tele a gatyaja, Paja akkor ment oda hozza amikor a rajongoinak akart dedikalni, es a rajongoit nem hagyhatta ott egy vergodo hulye miatt
2016. febr. 23. 10:46
 23/26 A kérdező kommentje:
Az a kep amit becsatoltak az mar regi
2016. febr. 23. 10:46
 24/26 anonim ***** válasza:
Elmondta Esco is hogy mi az igazság!
2016. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos, amennyi ideig mentegette magát Esco seggében, annyi idő alatt lerendezték volna a dolgot az utcán :D

A rajongóit meg nem hagyhatja ott... érdekes ide Soporonba laza 30 perc késéssel jött dedikálni, és úgy jött mintha semmi nem történt volna, ez csak természetes. (igen én szégyenem, hogy voltam fan, bár legalább régebben volt amikor még tudott valamennyire).

Biztos hatalmas dolog lett volna késni pár percet, hogy lerendezzen egy személyes ügyet :D Ennyire rohadt gyenge kifogást egyenesen a mestertől hallottam csak.

2016. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
57%

Kitaláltam egy jó viccet gyerekek. /nagyon szаr lesz, szólok előre/

- Miért az a neve Mr. Bustának, hogy Mr. Busta?

- ???

- Mer a kurvа anyját megbаszta.


*ba-dumm-tsss*

2016. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!