Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik ikerpár lehet ez?

Melyik ikerpár lehet ez?

Figyelt kérdés
Van két énekes csaj, ikrek. Az egyiknek ilyen vörös haja van. Múlt tavasszal szerettem meg a zenéjüket de nem jut az eszembe a nevük. Valami Liz and ... lehettek vagy nem tudom. Az egyik daluk a szakításról szólt, a dal videóklippjében meg vmi olyan volt h a csaj épp költözik el, pakolja be dobozokat a kocsijába meg minden aztán amikor elmegy a kocsival a klipp végén akk az ex pasija meg pont oda ér a házához de a csaj már elment. Az is beugrott, hogy asszem nem biztos de asszem úgy kezdődött a dal, hogy "we broke up" am a másik csaj meg ott vokálozott a háttérben. Lehet, hogy kicsit hülyén írtam le de a lényeg benne van. Szóval aki tudja kikre gondolok az legyen szíves írja meg. Előre is köszi. :)
2016. febr. 15. 11:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nem kell válaszolni. Már meg találtam őket. Megan and Liz a szám címe pedig Maybe, Possibly.
2016. febr. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!