Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dancsó Péter eladta magát?

Dancsó Péter eladta magát?

Figyelt kérdés

Miért nem csinál már valami jó kis filmbemutatót?

Ez az undorító Ki Mit Tube teljesen megváltoztata nem?



2016. febr. 11. 05:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Tőlünk kérdezed hogy miért nem csinál filmbemutatót ?

Unorító ? Hát te beteg vagy !

2016. febr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán szar lett
2016. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
11%
Szerintem nem adta el magát igaz nem olyan mint régen volt de az nem baj ha újit neha az ember😃
2016. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már másfél éve leszoktam róla, erőltetett már.
2016. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A rossz film-kritikáit rossz magyar filmekkel kezdte. A régi rossz magyar filmeket már gyakorlatilag mind feldolgozta, újakat meg csak alig-alig forgatnak. Ez a válasz arra, hogy miért szokott le a filmbemutatókról.


Emellett már felépítette a csatornáját és egy márkát csinált magából. A néző tömegek nem kritikusak, vagyis az igényeiket minimális munkabefektetéssel is ki lehet szolgálni. Gyakorlatilag több igénytelen nézőt nyer a hírnevével, mint amennyit veszít a minőség elhagyásával, a végén pedig úgyis csak a számok számítanak. Ezért szokott le az igényes tartalomgyártásról.

2016. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

így van. többségben olyan agyhalottak nézik, akik akkor is röhögnek valamin, ha nem is értik a poént, így tehát nem kell megeröltetnie magát amiatt, hogy valami minőségi dolgot kitaláljon. valakinek még mindig vicces az, hogy kredenc...ezeknek ha minden videójában megemlítené a kredencet, az is vicces lenne...igényesebbeknek meg bőven elég volt 1x, utána már nem vicces...


szóval ha ilyenek vennének körül, én sem fektetnék felesleges energiákat a minőségben, ha tizedakkora ráfordítással is megelégszenek.

2016. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Már nem az igazi, de ettől függetlenül én még mindig b*sznám :)

44/F

2016. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ZsoltyD ***** válasza:
Épp ma iratkoztam le róla. Már sz@r amit csinál.
2016. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem sem gond az, ha az ember újít, de nekem is jobban tetszettek a régi videók.
2016. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Szerintem Dancsó egy beképzelt csíra aki jól tudja használni a vágóprogramot és ezzel szerzett hírnevet.
2016. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!