Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak még olyan Tokio Hotel...

Vannak még olyan Tokio Hotel rajongók, akik őszintén szeretik őket, tiszta szívükből, és még mindig "követik minden lépésüket"?

Figyelt kérdés
És 16 év alatt vannak?

2016. febr. 2. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére nincsenek.
2016. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát.. :D Én 16 év alatt vagyok, és imádom őket, úgyhogy vannak :) Vagy csak én vagyok egyedül, de remélem, nem . :)
2016. febr. 2. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Még létezik az a szenny? Majd kinövöd.
2016. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán ötödikes koromban voltak menők. Az meg már 10 éve volt.
2016. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mért lenne szenny? :( Igen, létezik. Nem tudom, hogy miért gondolják sokan azt, hogy egy banda csak akkor lehet jó, ha menő.

Nekem nagyon sokat jelentenek a dalszövegeik, és mindenben ők hajtanak előre.

Mivel Billt is sokat bántották, és mégis ennyit elért. Hogy mindig bizonyítanak, és sosem veszik ki bennük a remény .

2016. febr. 2. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az általános iskolás barátnőm imádta őket, de nem kizárt, hogy rajongó most is (én csak miatta hallgattam). Ő 20 vagy 21 most, hogy a te korosztályodból vannak-e, sejtelmem sincs. Nekem viszont 2-3 éve volt egy Take That korszakom, szóval vannak még csodák.
2016. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Hé hé hé, lehordani is 10 éve volt "menő" őket, már nem. El kell fogadni, hogy még mindig vannak akik ugyanúgy szeretik őket és kész. Velük nőttünk fel...


Amúgy, jelen! Habár, már sajnos nem vagyok 16 alatt :/

2016. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szió:)) én már 2006 óta imádom őket, voltam is Bécsben tavaly a koncerten.
2016. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Clark Kent.. ***** válasza:

Én már nem.


Unalmas egy banda lett, nincs egyéniségük, kb. ugyanolyanok, mint más amerikai együttes, a számaik sem olyan jók.

2016. febr. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Clark Kent.. ***** válasza:

"Mivel Billt is sokat bántották, és mégis ennyit elért. Hogy mindig bizonyítanak, és sosem veszik ki bennük a remény ."


Azért tegyük hozzá, hogy részben a stílusának köszönhette azt, amit elért, azért is volt a figyelem középpontjában. Valahogy úgy, mint néhány hazai zenekar, akik az emo korszak mellett, nem kizárt, hogy Billtől merítették az együttesük alapanyagát.


Ettől függetlenül Bill tényleg jó énekes, nagyszerűen viselte a kritikát amit az évek során kapott. Jó zenéket írt, és az énektudása is jobb lett idővel. De azt gondolom, ő már a Humanoiddal felér a csúcsra a zenekarával, és ott be is fejezték egy időre.


Ez a visszatérés pedig inkább egy új kezdet volt. A régi Tokio Hotelnek számomra vége, és ha jól emlékszem ő is azt mondta, hogy erre a Tokio Hotelre már ne úgy tekintsünk, mint a régire. Ebben egyet is értek vele. Viszont azt gondolom, ők már kiadtak magukból mindent, ezért feltételezem, hogy a rajongótáboruk sem ugyanaz már, mint régen. Maradt még valamennyi az eredetiből nyilván, ami felhígult az új fanokkal. Hát, majd meglátjuk mire lesznek képesek így együtt.


Mindenesetre, ha visszatérnének a gyökerekhez, akkor arra én is felfigyelnék, de így csak ritkán keresek rájuk, hogy mi van velük, amúgy nem érdekelnek.

2016. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!