Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Harry Potter...

Szerintetek Harry Potter filmekbol harry jokepu? . Mert szerintem cuki

Figyelt kérdés
A szemelyiege es a kinezete is tetszik....az a legjobb a szemelyisegeben hogy semmi kulonleges nincs benne :szemuveges normalis tanulo egyszeru srac de megis az teszi kulonlegesse hogy tulelte voldemort gyilkosagi kiserletet ha lehet igy mondani de vegul is vallaja ezt es megkuzd voldemorral es nem csak magaert es a basszuert hanem mindenkiert...

2016. jan. 27. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2016. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első pár részben cuki,aztán nekem nem tetszik,mármint kívülről. A személyiségével nincs bajom,az összes könyvet imádom. De nekem Malfoy az abszolút kedvencem
2016. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen, de Malfoy-t én is szeretem :)
2016. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek malfoy nekem is kedvencem csak egy kicsit ha mondhatom haaat eleg gonosz
2016. jan. 29. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Én imádom Harryt♥ kivűl belűl :)

Szerintem írtó cuki mindegyik részben. A legjobban az Azkabani f.-ben és a Tűz serlegében a legjobb :)

2016. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem is meg az 1 esben is, ott olyan cukiiiiiiii.....de egyepkent mindegyikben ....nagyon szeretem....ahogy irod kivűl belűl
2016. febr. 12. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az 1 részben a cuki határát súrolja :D de a azkabani + T serlegében pedig már kifejezetten helyes :)

Úgyhogy ♥♥♥Harry P♥

2016. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki.
2016. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!