Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a baj a SCBP-kel? Többi lent!

Mi a baj a SCBP-kel? Többi lent!

Figyelt kérdés

)még az elején tisztázzuk:Öltözködési stílusom elég ilyen... hogy is mondjam... fejeketébe vagyok állandóan ,killakikit-es pulcsi.A sapkára is kapucnit huzok.)

Spárba megyek sépen vásárolgatok már akkor kiszúrom hogy 2 csaj engem néz,(és nem rossz csajok ) beállok a sorba mögém állnak ,egyiküket pont hívják és mi a csengőhangja?Valami rossz Busta ,befejezi a telefonálást-Gondolom megismerkedet velük-.Lehuzom,Megvillantom a puloveremet hogy mit szolnak,egyből elkezdtek oltani hogy mi az a fos? halgass ak26-ot meg essemet...

Nos miért nézik le??



2016. jan. 20. 22:22
 1/5 anonim válasza:
44%
Mert a SCBP jobb a buktàtól? :'D max 1 szinttel. Ezek az emberek fiam, nem gengszterek, még életükben 1 csokit nem loptak el. :'D
2016. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert a szar az ízlésük és Buktát hallgatnak "normális" zene helyett. :D
2016. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de vicces volt :))
2016. jan. 21. 21:40
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
én nem tudom eldönteni, hogy a kinyalikitt vagy bukta-e a szánalmasabb
2016. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha penge vagy, le se szarod a garage-s pcsákat.
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!