Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha pl Justin Bieber (USA)...

Ha pl Justin Bieber (USA) eljönne koncertezni Magyarországra, kb mennyibe kerülne a koncert jegy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék , mégis mennyit kéne a konciért fizetnem! Ti voltatok már pl Madonna , Pink.. stb koncerten?

Köszönöm!


2010. márc. 21. 19:28
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

30-50 ezer!

Hülyeség sztem 10-20 ezer!

Nem sokan mennének el a koncertre ha 30,40 vagy 50 ezer forint lenne!

Meg sztem Justin nem kér sokat :D

És akik utálják Justin Bieber mért akarnak eljönni?

Hisz ha utálják csak pénz kidobás nah meg időpazarlás!!!

<3Justin<3

2010. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:

felvittek itt amerikaban is az arakat mert tudjak hogy minden lany meg van erte orulve , es sokat fizetnek.

ha itt amerikaban az arak 3600 dollarra felmentek(kb 790 000 FT!) , akkor magyarorszagra (ahol minden sokkal dragabb) lehet ez egy millio is! persze vanak mas aru jegyek is de a legkevesebb az 30000.

2010. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
pff. kár én elmentem volna, de 30 000 ft-t én nem akarok csak úgy kidobi, akkor már itt a youtube, tudom hogy az nem olyan de legalább ingyen van :P
2010. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
2011-be tuti lesz koncija Budapesten és biztos hogy elmegyek. :) Nem érdekel mennyibe kerül én VIP jegyet veszek. Úristen! Ha találkoznék vele szívrohamot kapnék! :D Huhú! Remegve várom. :)
2010. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

a twitterjébe megírta a túrnéja pontjait, és jönni fog ide is, azt nem írta hogy mikor.:)

nem tudom mennyi a jegy, de a Lady Gaga koncertre 25000.:D

2010. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

3:47-es milyen ajándékokat kaptál? :)

énis tuti VIP-t veszek bármennyibe fog kerülni csk talizhassak vele :D(L)

2010. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
16:01 -es te ritka sötétgyerek az a pecsán volt te nem gondoltad komolyan h justin biebert beteszik a pecsára -.-"?
2010. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%

Micsoda árakat írogattok!!!

Én nagyon szeretem Justint,tuti ott leszek a koncerten ha tényleg jön.

És nem azt mondom h Lady Gaga nagyobb sztár bár gondolom a legtöbbek szerint igen,de az ő koncertjére ami itt volt nálunk a legdrágább jegy assem 25000 ft volt,szóval Justin koncertjére is ennyi lesz kb,legalábbis szerintem!:)

2010. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2008-ban a Bon Jovi Bécsben 60 euró körül volt, számold át. Akkor ők voltak a világ legsikeresebb turnét záró együttese.
2014. ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyébként ez ennél bonyolultabb. A nagy koncerteken sokszor fel van osztva a nézőtér, lehet jó meg rosszabb helyekre is ülni. Biztos nála is lenne jegy rosszabb ülőhelyen meg legjobb állóhelyen is. egyes helyeken van úgynevezett diamand circle (gyémánt kör), ami a színpad előtt van, vagy a színpad kinyúlik előre, és az amelletti rész, kordonnal elválasztva. Utána az arany kör, a golden circle, utána a sima állójegyek, aztán szektorokra lebontva az ülő. Aki szemben ül, annak drágább, aki oldalt, annak olcsóbb, de az akár lemezen is meghallgathatja, mert keveset fog látni.
2014. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!