Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek írjak levelet a...

Szerintetek írjak levelet a kedvenc MAGYAR SZÍNÉSZNŐmnek? 12/L

Figyelt kérdés

Tetszik,ahogy játszik ,szeretnék tőle egy dedikált fotót csak félek egypár dologtól;

-ha a színház címére és az ő nevére küldöm, vajon eljut hozzá?

-hallottam olyanrol hogy a külföldi szinészeknek autogrammiro asszisztensük meg pecsétjük van. ugye egy vidéki színháznál dolgozó fiatal magyar szinésznőnek nincs ilyenje?

-mi van ha a szüleim megtudják? Nem nagyon sőt egyáltalán nem pártolják az idegennek való levélírást.

Előre köszönöm mindenkitől a segítséget és sürgősen hasznos válaszokat várok. Ja és saját példák is érdekelnek!


12/L



2015. nov. 29. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki az illető?

Ha írnál egy nevet akkor egyel könnyebb lenne segíteni...

2015. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A neve Szabó Irén, ha google keresőbe beírod biztosan megtalálod. Amúgy miért kell a neve meg adatok róla? Csak így tudsz válaszolni?
2015. nov. 30. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!:) Van Facebookja az illetőnek? Ha igen, ott is tudsz neki levelet írni! Én ott küldtem az én legkedvencebb színészemnek (csak ő férfi) és válaszolt rá, nagyon kedvesen:) Nem hiszem, hogy az ilyen 'kisebb' (átvitt értelemben kisebb, úgy értem nem ilyen Brad Pitt kaliberű amerikai filmsztár) színészeknek lenne ilyen asszisztensük, felbérelt emberük aki ezeket az ügyeket intézné helyettük. Egyébként meg ha mész előadására, gondolom van a színháznak egy úgynevezett 'Művészbejárója', ahol ki-be mászkálnak a színészek előadások előtt, után. Akkor esetleg oda tudnád adni a levelet neki, sőt, mitöbb, személyesen is tudnál vele beszélgetni, autogrammot, esetleg közös fotót kérni. Esetleg még azt tudod csinálni, hogy írsz a színháznak egy e-mail-t, hogy milyen címen tudnád elérni xy művésznőt, ha szerencséd van, válaszolnak. Az interneten böngészve, esetleg ha van a színésznőnek honlapja, azon meg tudnád szerezni az ő saját e-mail címét, az mégjobb lenne! Szerintem ne titkold a szüleid előtt, mert nem hiszem, hogy haragudnának, ha megtudnák, egy rajongói levelet szeretnél küldeni egy általad kedvelt művésznőnek:) De ha nagyon nem szeretnéd elmondani nekik, akkor is simán el tudod intézni úgy, hogy ne tudjanak róla. Sok sikert kívánok az akcióban!:)
2015. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként megnéztem, és a művésznőnek VAN FACEBOOKJA:)
2015. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a kedvenc magyar színésznőmet egyszerűen megvártam előadás után, a színház előtt, adtam neki két puszit és elmondtam, hogy mennyire fontos az életemben amit ő csinál. Esetleg megkérheted, hogy csináljatok egy fotót, az többet ér, mintha csak úgy postán küldene egyet, ha mindenáron autogramot akarsz (sose értettem, hogy az miért jó) akkor azt is jobb személyesen szerintem. :) (A színészek tizenöt-húsz perccel az előadás vége után általában eljönnek a színházból ha nem premierről van szó, úgyhogy még sokat se kell várni)
2015. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-estől kérdezem:két puszi meg hogy milyen fontos az életemben amit csinál???


És mindezt egy totál idegen színésznőnek???

Te normális vagy?????


A közös fotó tényleg nagyon menő lehet,eddig még fel sem merült bennem. Az aláírásnak az az értelme, hogy az külőnleges mert az ő kézírása.


AMÚGY MINDENKITŐL KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT, HA VAN MÉG VALAMI ÖTLET SZÍVESEN ELFOGADOM.

2015. dec. 4. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nevetek D:DDDDDDDD
2015. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a négyes válaszoló vagyok, hanem az előtte levő. Kedves kérdező, miért baj az, ha egy 'idegen' színésznőnek ad két puszit, és elmondja neki, hogy milyen fontos az életében? Én amikor az én kedvenc (férfi) színészemmel találkoztam, hát majd' a nyakába ugrottam, és én kerek-perec a szemébe mondtam, hogy valóra vált az álmom most, hogy találkozhattam vele:)
2015. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nekem szántad az oltást, így válaszolok.


Annak a totál idegen színésznőnek te csak tiszteletet meg szeretet mutatsz. Ez (egy egészséges határon belül, nyilván nem követem az utcán meg ilyesmik) jól esik neki. Mint mindenkinek. Az emberek szeretik ha mások örömüket lelik a munkájukban, látják, hogy van értelme csinálni.


Komolyan nem értem min kaptad fel ennyire a vizet.

2015. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már egyszer feltetted. Mást nem tudunk írni: írj neki nyugodtan, menj a postára, add fel, feladónak írd egy barátnőd címét.

Tegezd.

A színház címére írj. Neten látod, hol játszik.

Kérj egy autogramot, semmi rossz nincs ebben.

2015. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!