Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is a legokosabb...

Szerintetek is a legokosabb média személyiség Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés

Én sokszor úgy látom főleg a Morning showban hogy szinte neki van egyedül saját gondolatai saját véleménye a sok baromkodás mellett persze. Szerintem ezek a gondolatok sokszor mèlyek és van mondanivalója és sokszor jó kritikát is megfogalmazz .

A többi média személyiség szóra sem érdemes


2015. nov. 23. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nálam egészen más jelent az okos ember, Balázst hallgatni, se nézni nem bírom, nem az én világom.
2015. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Messze a leglocsogóbb, férfi létére, de hogy legokosabb?
2015. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagy jóindulattal sem nevezhető okosnak a pali.
2015. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Hááát, aki hallgatja, azért le tudja szűrni, hogy elég olvasott, művelt ember.

Aki meg úgy ítéli meg, hogy nem hallgatja, nem ismeri, csak van eggy képe róla, na , szerintem , az a hülye.

2015. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Legokosabb médiaszemélyiségnek azért nem mondanám, de tény, hogy művelt ember.
2015. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Balázs hellyel közzel egy pszichopata, bár ezt sokan nem veszik észre. Balázs egy végtelenül primitív és igénytelenségre hajló CELEB. A legokosabb, vagyis műveltebb, szerintem Puzsér Róbert. Nagyon sok nézetével nem értek egyet, viszont a kritikái és mondanivaló azok mélyenszántók. Nézd meg, Sebestyénnel és Vadonnal volt a Vundersönben, (vagy hol) ami egy elképesztően színvonaltalan műsor volt (meg mint a kereskedelmi csatornák 99%-a.)
2015. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem két ember van az egész kereskedelmi médiában akit emberszámba lehet venni. Az egyik Peller Mariann. Nagyon gagyi műsorokat adtak és adnak neki, viszont egy igazi egyéniség az a lány, csak úgy sugárzik...


A másik Puzsér.


Sebestyén Balázs az a típusú ember aki gyerekkorában csigákat sózott. Mivel tudni róla, hogy mindennap alkoholt fogyaszt, valószínűleg a mentális egészsége is megsínyli ezt a hozzáállást.

2015. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem kifejezetten az a kategória, aki gagyi vicceket mond, nem intelligens a humora, nem tűnik okosnak, röhögcsél össze-vissza.


Ha muszáj ilyen műsorvezető-celebszerűségek közül okosnak tűnő pasit mondani, akkor én Bochkor Gébort vagy Kovács Áront (a Popdaráló meg az Észbontók műsorvezetőjét) mondanám. Azért, mert mindkettő hirtelen tud replikákat mondani, gyorsan mondanak visszaválaszokat, viccesebbnek is tűnik Balázsnál, és nekem inkább Bochkor olyan, akinek van önálló véleménye. Az most mindegy, hogy egyetértek-e vele.

2015. nov. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Vannak jó megnyílvánulásai de alapból mindenkit lenéz. Azzal villogni, hogy neki grátisztból hány törött kijelzőt csinálnak meg, ami másnak esetleg baj esetén lehet 30 ezer forint is, olynkor nem gondolnak bele hogy nem csak újgazdag réteg létezik. A múltkor volt egy megnyílvánulásuk, miután az egész meglévő morningshows cuccaimra rm -rf /media/morningshowt nyomtam.
2017. jan. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!