Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Gallusz Niki és Keresztes Ildikó leszólták Madonnát, mert szerintük se nem jó táncos, se nem jó énekes és egyáltalán nem "nagy szám"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
k_rvára leszarom.:D
2010. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Első: tökéletesen egyetértek :)
2010. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
IRIGYEK MADONNA IGENIS NAGY SZÁM.SZERINTEM.
2010. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mert sztem ha 600 évig élnek akkor sem lesznek olyan zseniálisak, mint MADONNA haha
2010. márc. 20. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nem láttm ezt az beszélgetést, de véleményem Madonnáról 50 évesen már nem kéne úgy rázni a rongyot, mint egy 20 éves egyszerűen nem tudja elfogadni, h már kiöregedett a szakmából! Én amúgy se szeretem, de SZÁNALMAS az, amit művel a saját egészségét teszi tönkre, mert a sok edzéstől már csak csont és bőr ráadásul olvastam valahol, h bizony még a lánya is égőnek tartja akkor meg, miért kell ezt erőltetni?
2010. márc. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az elöttem szólóval...Elismerem Madonna nem kis kariert futott be és nem kéne így leszólni mert azért nagy ember, de azért ötven évesen lassítania kéne már egy kicsit...
2010. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsó hozzászólókkal kell egyetértenem. Nem hiszem, hogy valakinek 50 éves kor felett bugyiban kéne táncolnia a színpadon. Vegye már észre, hogy nem 20 éves. (bár szerintem akkor is vérciki). A régi számai között volt 1-2 hallgatható, de manapság qrva szar zenét csinál (már ha lehet zenének nevezni). Viszont elismerem, hogy egy nagy sztár, de nem hiszem hogy jobb a fent említett Keresztes Ildikónál. (sem úgy mint énekesnő, sem úgy mint táncos). Sőt... Keresztes Ildikó énekel a koncertjein mikrofonnal a kezében, zenekarral a háta mögött, Madonna pedig mikrofon nélkül, táncol 30 háttértáncossal és nem énekel. Na ennyit Madonnáról.
2010. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam ezt anno.Ott voltam akkor Báécsben,meg most 29-én is,illetve 2009-ben Pesten és meg kell,hogy mondjam,hogy a nő kegyetlenül jól nyomja.Nagyon jól énekel,rohadt jól táncol,gitározik és egy igazi showgirl,imádom egyszerűen!Illetve ami még említésre méltó,az a szexuális kisugárzása,egyszerűen brutál,az MDNA-es Like a virgin az első sorból lehengerlő volt.:))


Gallusz Nikikéről annyit,hogy én akkor tudtam meg a mamámtól,hogy eszik-e vagy isszák a csajt!xDD

Kicsit éreztem benne az irigységet,na az is csak azértment el,hogy eldicsekedhesse,hogy volt Madonna koncerten,utána meg lehúzza!Kész vicc.xP

2012. aug. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ide is leírom,mit írtam az egyik kétkedőnek üzenetbe.:) xD


"Hát,Madonna nagyon is énekel a koncerjein.

Ajánlom figyelmedbe ezeket a videókat:

http://www.youtube.com/watch?v=RIZSPwKY75w(2006-os koncertjén)

http://www.youtube.com/watch?v=lcK6hMFqkAo(2008-as koncertjén)

http://www.youtube.com/watch?v=OVLbT_yXBmY&feature=related(a most is tartó koncertsorozatán,2012-ben)

Szóval szerintem azért az általad említett Kersztes Ildikó szintet ő is megállja,táncolni meg sokkal jobban táncol,nagyobb showt tud csinálni és még gitározik is,méghozzá elég jól!:)

Nem bírtam megállni,hogy ne írjak,mert ez így nem volt annyira igaz,amit írtál,sorry!"

2012. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!