Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lányok menők a srácok? Melyik...

Lányok menők a srácok? Melyik menőbb?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 20. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán aki a fotót csinálta...vagy aki az asztal alatt bujkál, mert nem akarja égetni magát...
2015. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted a nagy brét a fekát válaszd. :D
2015. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 :D
2015. nov. 20. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő homokos.
2015. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Justin nagyon menő gyerek szerintem!
2015. nov. 20. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Amúgy sok mindent lehet mondani Justin Bieberről, de nem meleg. Inkább az irigység beszél belőletek.

Szimplán összejött neki az élet. :D

Kis fiatal gyerek, nem néz ki rosszul. Van egy csomó pénze. Ki ne bulizna? Ki fogná vissza magát ha istenként kezeli több millió rajongó?


Szerintem mindenki így élne ha fiatal lenne, és a helyében lenne.


Nekem nem igazán jön be a zenéje, se a stílusa. Azonban a tény az tény, én se lennék más.

2015. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És mégis miért kellene menők legyenek?


#6-os: Attól, hogy gazdag és sok pénze van, még nem kellene botrányosan viselkednie. Pl. én ha megtehetném se élnék ilyen életet.

2015. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó persze.. persze...

Inkább az a baj, hogy nem tudsz belegondolni.

El se tudod képzelni, hogy milyen az amikor 1 szavadra olyan lányok ajánlják fel magukat akikről most csak álmodozol. Amikor mindenki kedvesen/nyájasan beszél veled. Amikor tudod magadról, hogy bármit megtehetsz, mert Te az vagy aki.

Nem érzed a súlyát annak ha egy este akár fél milliót elbulizol. Megteheted, hogy 100 milliós autót törj össze. stb. stb.

Fiatalság bolondság.

Emellett minden normális ember tesz hülyeségeket. Csak nála felfújják.

Nem hiszem, hogy olyan szörnyű dolgokat tett volna..

2015. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

paul walker is élvezte a drága autókat, meg még ha nem is ő vezetett, szépen összetörték, bele is halt :D jó szórakozás drága autókat összetörni XD


amúgy biztos tök véletlen az, hogy hollywood 99%-a nyugtatókon meg egyéb gyógyszereken, drogokon él, mert nem bírnak mit kezdeni a sok pénzzel, meg a hírnévvel...:D


nyugi, bele tudok én gondolni, meg szerintem a másik válaszoló is, milyen "jó" élete lehet :D

főleg majd ha már csak egy lecsúszott senki lesz, mert lesz helyette egy fiatalabb meg jobb sztárjelölt...:D

2015. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem álmodozok lányokról, mert én is az vagyok. :)

Nézd... Attól, hogy sok pénzed van, még nem leszel Isten. Ráadásul az az élet, amit lefestettél, közel sem olyan csodálatos, mint amilyennek hangzik. Inkább legyek egy szürke kisegér, akit őszinte emberek vesznek körül, mint egy szupersztár álbarátokkal. Vagy szerinted az normális dolog, ha valakit a hírneve miatt folyamatosan kihasználnak? Lehet, hogy ideig-óráig jó bulinak tűnik, de hosszútávon ebbe lelkileg nagyon bele lehet bukni. Sajnos sokakkal ez már meg is történt.

Nem mellesleg Justin a rajongóinak köszönheti, hogy oda jutott, ahová, ezért illene őket tiszteletben tartania. A fiatalkor pedig nem mentség a hülyeségeire. Persze, mivel a sztárok is emberek, velük is megeshet 1-2 baki. Ugyanakkor ismert emberként "példát" mutat a rajongóinak, ennek tudatában pedig sokkal felelősségteljesebben kellene viselkednie.

2015. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!