Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Kasza Tibi menyire...

Szerintetek Kasza Tibi menyire jó arc? :D

Figyelt kérdés
Szerintem jó arc! :D És tuti,hogy valamikor megtalálja ezt a kérdést és ki rakja a fb.-re! :D: D Mert facebook függőségben szebved! :D

2015. nov. 13. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, biztos gyakorikérdéseket böngész unalmában..
2015. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy csicska.
2015. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem közönséges, irritáló és nagyképű. Legalábbis a facebookos posztjai alapján ez jön le.
2015. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerencsére nem követem aktívan se neki, se más celebnek a tevékenységét, de ami lejött az az, hogy egy tehetségtelen, arrogáns celeb.
2015. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Crystal-os idôkben sem volt szimpatikus, elvan picit szàlva magàtol az emberke szerintem...


De egyèbkènt nincs vele ugy problèmàm,

Fas.z.bukom meg alapból nincs ugyhogy nèzegetni se tudnàm,mèg ha akarnàm akkor sem.

2016. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Facebook-függőség ez, hanem súlyos milliókat keres azzal hogy folyamatosan olvassák és megosztják a likeolói a posztjait ;)
2016. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!