Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem volt riasztójuk?...

Miért nem volt riasztójuk? Nem értem.

Figyelt kérdés
Nálunk minden házban ki van építve és havi néhány ezer forintért működik a távfelügyelet. [link]

2015. nov. 13. 11:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt nincsenek milliomosok, nekünk is csak kis házunk van, de beépíttettük és működik. Sarkáéknak nem volt pénzük rá?!
2015. nov. 13. 11:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h olyan környéken élsz, de nálunk 100 házból csak max 1be van. Sőt magyar országon nem olyan elterjedt szerintem a biztonsági rendszer, ami riaszt is. Kamerák gyakoribbak.
2015. nov. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a környéken négy cég is van, amelyik beépíti (nem nehéz, az elekromos kábel mellé be lehet húzni, rákötik az áramra, de ha áramszünet van, átvált akkura). Kódtáblát az előszobából lehet kezelni. Mozgásérzékelők is vannak. Üvölt a sziréna! Okos betörő előbb megnézi, van-e a kapun matrica és van-e sziréna? Mindenkinek csak ajánlani tudom, sőt az még jobb, ha a cég emberei kapukulcsot is kapnak. Néma riasztás már akkor végigmegy, ha betörő feszegeti az ajtót vagy ablakot.
2015. nov. 13. 18:33
 4/7 A kérdező kommentje:
2015. nov. 13. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. nov. 13. 18:37
 6/7 anonim ***** válasza:
kicsit túltoltad a dolgot :D lehet, hogy az egész csak egy pletyka vagy akármi, és semmi sem igaz belőle :D
2015. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sarka Kata nagyszülei kis faluban, vidéken laknak. Nincs sok pénzük, de vajon a Hajdúék, akik állandóan a milliárdos életmódjukkal celebkednek, miért nem segítettek nekik?!
2015. nov. 18. 22:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!