Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Unfield mitől lett ennyire...

Unfield mitől lett ennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még sehol sem volt, és retten rossz videós, nem vicces, a "poénjai" inkább kínosak, a komolyabb videóin pedig sírni tudok a nevetéstől annyira rosszak, és annyira buta hogy az hihetetlen, a rapjei pedig katasztrofálisak, a szöveg rettentően közhelyes, hangja pedig nincs.

2015. okt. 18. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
mitől-mitől? hát mert a sok gyökérnek ez is "teljesítmény"
2015. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Először is.. Ha nem tetszik akkor minek foglalkozol vele? Miért írod ezt ide ki? Hogy a magad idejét pazarold?

Másodszor. Nem kell szeretni se a videóit, se a humorát, se a zenéjét. De csak hogy tudd... a rap zenéhez nem kell hogy jó énekhangja legyen! Ez ilyen stílus!

A zenéit meg azért nem szereted, mert nem jön át neked, és nem bírod megérteni amiről beszél.

2015. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

2-es lehetsz vagy 12-13 éves, és csak azért véded, mert szerinted ő olyan cuki, jól néz ki és hasonlók...valószínűleg molnár krisztiánt nem isteníted, pedig hasonló szinten vannak, őt mégis mindenki rühelli, röhög rajta és gáznak tartja...ez a különbség szerintem mindent elárul.


másrészt pedig mindenkinek van joga egyrészt az idejével gazdálkodni, ne te döntsd el, mire használja az idejét a kérdező, másrészt pedig a véleménye is mindenkinek szabadon meglehet...

2015. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor indult be igazan a "karrierje" amikor Dancsó egyik kérdezz-felelek videójába bekerült. Én is kb akkor kezdtem nézni
2016. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!