Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik tagok léptek ki az...

Melyik tagok léptek ki az Exo-ból, és miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 11:18
 1/5 anonim válasza:

Kris lépett ki legelőször. Ha jól tudom, azért, mert többször sem kapta meg a fizetését.

Másodiknak Luhan, egészségügyi okok miatt.

Harmadszorra Tao, de őt nem tudom hogy miért sajnos. :(

Remélem azért segítettem :)

2015. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, nem jól tudod.

Kris és Tao a kegyetlen bánásmód miatt léptek ki, mivel az SM rettenetesen bánik az idolokkal, 12-14 órákat dolgoznak, sérülten is, ájulásig, nem hagynak nekik személyes teret, nem találkozhatnak a családjukkal, stb. Valamint Tao nehezményezte, hogy nem használhatja ki a tehetségét.

Luhan valóban egészségügyi okok miatt lépett ki, de neki is voltak ugyanilyen problémái.

2015. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném hogy Kris valóban azt is nehezményezte hogy nem fizettek neki rendesen + az sem tetszett nekik hogy nem engedték őket szólókarrierbe kezdeni.
2016. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Ja és Tao rengetegszer lesérült és utána még koncerteznie is kellett (akár sérülten is) ez pedig nem tetszett az apjának.
2016. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, az apukája vitte vissza Kínába
2016. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!