Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jon Bon Jovi meleg?

Jon Bon Jovi meleg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 04:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Semmi okunk nincs feltételezni, hogy meleg, vagy biszex. Felesége, és gyerekei vannak, tehát kizárt, hogy meleg. És az is nagy valószínűséggel ki van zárva, hogy biszex, mivel tények nem utalnak rá. Ha mégis, akkor jól eltitkolja...bár nem valószínű, hogy eltitkolná, manapság már divat kikürtölni.
2015. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, hogy egyszer egy Rolling Stone magazinban lévő interjúban bevallotta a '80-as években. De gondolom, ha ez igaz lenne, abból nagy botrány lett volna, szóval tudnánk.
2015. aug. 21. 20:16
 13/27 anonim ***** válasza:

Mondani sok mindent lehet.

Aztán hogy magyarázta volna meg, ha valaki ott helyben rávágja, hogy négygyerekes családapa, feleséggel...? Azt megnéztem volna :D

2015. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen embereket (ha jól értem, és a pletyka terjesztőjére gondolsz) ez nem érdekli. :)
2015. aug. 22. 16:01
 15/27 anonim ***** válasza:

Az lehet :D


Szünet van, egy csoportban beszélgetnek.


Pista: Olvastam, hogy Bon Jovi bevallotta, hogy meleg!

Jancsi: De hát felesége van, és négy gyereke...

*egész csoport Pistára mered*

Pista: Csak álca! Valójában a gyerekek a testvérei, a kamufelesége meg az anyja!


Ez így vicces lenne :D


Amúgy egyáltalán nem sértettél meg :) Engem nem izgat, ha bármit mondanak az általam kedvelt előadókról, vagy színészekről, főleg, hogy nem vagyok annyira fanatikus :D

2015. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
*a végét arra írtam, amit még régebben kommenteltél :D
2015. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igen-igen, értem. Mondjuk értem, mit mondasz, te tényleg élnek a világon olyan meleg férfiak, akiknek van családjuk.
2015. aug. 22. 19:48
 18/27 A kérdező kommentje:
te=de
2015. aug. 22. 19:48
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen, láttam egy műsorban, de ők hevesen tiltakoznak, amikor melegnek nevezik őket. Azt állítják, nem melegek, csak a férfiakhoz vonzódnak. Logika. :D
2015. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát ilyet nem hallottam, azt gondoltam, ennek az az értelme, hogy eltitkolják.
2015. aug. 23. 00:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!