Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mivel foglalkozik ez a srác?...

Mivel foglalkozik ez a srác? Csak YouTube videók készítésével?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1IUq2Rf6JS8

Mielőtt vki megjegyzi, hogy irigy vagyok, nem, csak belenéztem néhány videójába és amit leszűrtem belőlük, hogy saját háza van meg állandóan külföldön flangál. Nem szoktam ilyen gameplay-es csatornákat rendszeresen követni, ezért azt sem tudom, hogy az ilyen videók készítéséből meg lehet-e élni. De most komolyan? Az ilyen HErBY-nek de inkább különösen ennek a BTURBO-nak a magánéletben milyen munkája van? Mert azt nem tudom elhinni, hogy yt videózással, 23 évesen egy házra való pénzt lehet összegyűjteni.



2015. jún. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha magas a videóid nézettsége és a youtube adminisztrátorok rád találnak vagy te jelentkezel náluk. Akkor tesznek reklámot a videóid elé. Ezek után kapsz valamennyi pénzt. Külföldön meg is lehet élni ebből. A videóban turbo elmondta hogy 12 órában dolgozik. Ha ő is meg a barátnője is dolgozik plusz még a videókból is bejön neki valamennyi pénz akkor simán lehet lakása meg járhat külföldre.
2015. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tudja valaki, hogy mit dolgozik? Elsősorban erre voltam kíváncsi. Rendszergazda, programozó, esetleg egyetemen végzett? Gondolom nem gyári munkásként dolgozik 12 órát. :D
2015. jún. 9. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom hogy ez mennyire aktuális.

2015. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valamelyik videójában mondta azt hiszem PC boltban eladó vagy ilyesmi...
2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Valamelyik 576-ban dolgozik...:)
2015. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen mostmár az 576-ban dolgozik. Elötte nem tudjuk hol volt mert azt nem nagyon akarta elmondani.
2015. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!