Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Conchita Wurstot miért kell...

Conchita Wurstot miért kell leszólni azért mert Ő így néz ki és így érzi jól magát?

Figyelt kérdés
SEMMIVEL NEM KEVESEBB A TÖBBI EMBERTŐL!
2015. jún. 4. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Meg ezeknek gyerek? Képzeld már el magad, hogy felnősz egy családban és nem tudod mi az a szó, hogy anya, azt hiszed az oké, hogy 2 apád van. Ez nem normális, ez betegség.. és nem érdekel, mert csinálják otthon, hát hol nem sz*arom le mit hova dug, de ne vonuljon fel, mert undorító, meg gyereket ne akarjon. Conchita is pl. undorító.. p*nához szakáll? Csinálja otthon, ne Eurovíziót nyerjen vele.. ráadásul amit énekelt egy hulladék volt, csak azért nyert, mert a sok buta el akarja fogadtatni, hogy normális az, ha valaki b*zi.
2015. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Látom már elgurultak a gyógyszereid. Honnan tudod, hogy én milyen családban élek? Lehet, hogy nekem nem 2 apám, de 2 anyám van. Ettől max annyiban lesz más egy gyerek, hogy nem fog gyűlölködni mindenki irányába, aki nem úgy él, ahogyan ő azt elképzeli.

Az életben az a jó, hogy nem te fogod megmondani, hogy ki mit csináljon. És ha meg is szakadsz, akkor is fel vognak vonulni és akkor is elmennek majd az Eurovízióra énekelni. És egészen addig fognak így feltűnösködni, amíg a hozzád hasonló emberek megpróbálják őket nem normálisnak beállítani.

2015. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*fognak
2015. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Vagy annyiban lesz más a gyerek, hogy felvágja az ereit mert depressziós. Nem azért mert 2 apja van, hanem amit kap miatta. Nem az olyanok miatt mint én, mert nekem nem szokásom más családjában áskálódni, vannak nálam "rosszabbak" is.. és ne én legyek már a hibás meg bűnös meg f**z azért, mert nem akarom majd azt, hogy a gyerekem azt lássa egy 10 év múlva majd, hogy a b**ik ott smárolnak minden utca végén. Mert ez NEM normális. :)
2015. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi öngyilkos depressziós tinik hetero családokból kerültek ki, mivel nem sűrűn fogadhattak örökbe még meleg párok. Tehát miért kéne engedni a hetero szülőknek a gyerekvállalást? Egyeseknek a gyerek csak "becsúszik" vagy kutyapótléknak van. Ez ellen miért nem tüntetnek a kedves homofóbok?


Az a NEM normális, hogy magadnak sem mered bevallani, hogy bele akarsz dumálni mások életébe és meg akarod nekik mondani, hogyan éljenek. ;)

10 év múlva, ha az általad felvázolt jövő lenne, a gyereked azt látja, hogy gyűlölni kell mindent, ami nem úgy van, ahogyan azt mi elképzeljük, minden mást rejtegetni kell.

(Gondolom a depis, érfelvágásnál nem vetted számításba azt, amikor a meleg gyerek lesz öngyilkos, mert a hetero "normális" szülei nem akarják elfogadni.)

2015. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%

Hát lehet, hogy nem kevesebb, de az biztos, hogy nem több! A legtöbb embernek nem a sráccal van baja, hanem azzal, hogy azért nyerte meg a versenyt, mert felvett egy női ruhát. És ez igenis nagyon zavaró. Persze, lehet itt mondani, hogy az a szám milyen szuper volt, meg a hangja is milyen jó.. nem. Azért nyerte meg, mert hogy PC és jajj de bátor. A szám meg szerintem középszer volt, de ez tényleg nem ide tartozik.


Amúgy meg van egy dolog, amit úgy hívnak, hogy szólás- és véleményszabadság. Neki joga van lánynak képzelni magát, nekem meg jogom van véleményt alkotni róla.

2015. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

hú, micsoda háború :D


nekem is lenne kérdésem.

miért kell CW-t védeni, azért, mert stb. stb?

SEMMIVEL SEM TÖBB A TÖBBI EMBERTŐL!


na ugye...és ez minden egyéb melegre, transzira ugyanígy igaz...nem azért van vonulás, mert szegényeket kirekesztik...ez pont ugyan olyan, mint a feminizmus...a legtöbb feminista nem egyenlő jogokat akar, hanem már-már több jogot, mint egy átlag embernek(vagy mondjuk férfinak)...


ez a kérdés pont annyira gáz, mint szerinted más véleménye...azt meg tán szabad, nem?

konkrétan azzal, hogy rádtukmálják azt, hogy fogadd el őket, máris több jogot követelnek maguknak, azzal, hogy engem megpróbálnak megfosztani a szabad véleménynyilvánításomtól...

2015. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én imádom Conchitát.
2015. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
hányhatnékom van ettől a társadalomtól, gyermekeink szívják majd meg
2015. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!