Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én tartom Sir Anthony...

Csak én tartom Sir Anthony Hopkinst "csúnyának"?

Figyelt kérdés

Hadd hangsúlyozzam, hogy én nagyon szeretem Sir Anthony-t, az egyik legkedvesebb színészem. De a fiatal(abb)kori külsejétől egyenesen kiráz a hideg - nemcsak Hannibal Lecter szerepe miatt -, idősebb korában pedig "nagypapás" kinézete lett, ami sokkal szimpatikusabb nekem, de még mindig nem "vonzó".

Ettől függetlenül tényleg nagyon jó színész, és imádom a filmjeit!



2015. ápr. 11. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak nála sokkal sokkal rondább emberek is. Nem egy adonisz, az igaz, de lehet hogy valakinek meg tetszik.
2015. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért raktam idézőjelbe a csúnyát. A hollywoodi férfiakhoz (Marlon Brando, Jeremy Brett, Pierce Brosnan, Matt Damon, Bradley Cooper, Paul Walker) képest tényleg "csúnya", akárcsak Tom Hanks, Alan Rickman, vagy Robin Williams. Amúgy teljesen átlagos, hétköznapi arcuk van, csak éppen nem felelnek meg a hagyományos férfiszépségnek.
2015. ápr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!