Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van olyan, aki szereti még...

Van olyan, aki szereti még Shakirát? Szerintetek miért nem jelölik őt mostanában díjátadókon?

Figyelt kérdés
Mert szerintem megérdemelné. Én például nagyon nagy rajongója vagyok, és nem nagyon hallgatom a mai felkapott sztárok zenéit, akik állandóan megnyerik a díjátadókat.

2015. ápr. 3. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki lejár. Shakira is le fog.
2015. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tavalyi albumáért jelölhették volna, hiszen nagyon jó album volt.

Úgy gondolom, hogy ő már mindenféle díjat megnyert gyakorlatilag, amit lehetett, próbálnak teret adni az új előadóknak. De én is sajnálom, hogy nem értékelik az új számait eléggé. :D

2015. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A zeneipar nem a kedvességről, meg az igazságosságról szól. Mindig jönnek újak, és a zeneipar lesz*rja a régieket. Ez így megy sajna.
2015. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy mért nem jelölik?mert szar
2015. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ,,felkapott"sztárok zenéit se hallgatom.just rock and metál


Amúgy előző voltam

2015. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy hallottad bármelyik számát is a Waka Waka-n, meg 2-3 további világslágeren kívül. Na de azok sem voltak szarok.
2015. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!