Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robin Wiliams már nem csinál...

Robin Wiliams már nem csinál több filmet? Úgy láttam hogy abbahagyta a film készítést?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 23:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%
Nanu nanu. Kislánykoromban szerelmes voltam belé. Egyszer olvastam valahol, hogy a nagy komikusok civilben mennyire keserűek, zárkózott csendes emberek, otthon sosem 'nevetnek'.
2015. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Halott ember nehezen csinál új filmet...
2015. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%

Néhány válaszba beleolvastam. Ti most komolyan a kérdezőt szapuljátok, amiért nem tudta? Ugyanmár...


Amúgy meg Robin Williams is csak egy ember volt, mint te,annyi különbséggel,hogy többen ismerték és gyászolták. Biztos vanna tőle jobb emberek is,akár a szüleid, mégis ha ők meghalnak kb. a családon kívül a kutyát se fogja érdekelni. Robin Williams meg öngyilkos lett (ami sokak szerint a gyenge emberek megoldása a problémáikra), tehát megakart halni, tehát én nem sajnálom.

Ezzel nem ócsárolni akarom, mert én is szeretem a filmjeit, kedveltem őt, mint színészt, de nem értem,hogy sok ember miért van oda meg vissza ha egy ismert valaki meghal.

2015. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem néztél utána, nem tudtad, hogy meghalt, akkor honnan tudod, hogy nem készít már filmeket? Ne mond, hogy nem néztél meg egy filmes listát sem.


Kamu kérdés.

2015. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
54%
Ja és az illető tegnap este a szerelem/szex témakörben rakta fel a kérdést, kicsit sem gyanús, hogy kamu...
2015. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!