Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tabáni István bejön nektek...

Tabáni István bejön nektek lányok asszonyok?

Figyelt kérdés
Most főz a vacsoracsatában.
2010. febr. 16. 19:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

Kik vagytok ti, hogy kritizáljátok a muvészeket?? Ha?

Egy muvésznek nem kell szépnek lennie, csak tehetségesnek! De furcsa agyoncivilizált nép vagytok ti!

Nem mondom, hogy bejon nekem, de szerintem igenis nagyon aranyos és óriási szíve van, ami nektek, akik mindig a kulsot nézitek nincs!

Csak egyetlen egyszer próbálnátok meg úgy festeni vagy énekeli ahogy Tabáni, ja és azért a színpadon is megnéznélek titeket egy érzelmes dalt fapofával énekelni!

2010. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%

Még annyit, hogy nem kell neki beszélnie... Minek beszéljen? Nem akarja, hogy mindenki róla csámcsogjon, ellentétben a mai kis sztárocskákkal.

A muvészetével sokkal tobbet mond el magáról mintha állandóan pofázna és a feltunési viszketegségben szenvedne..

2010. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
30%
köszönjük emese
2010. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%

Igen! Nekem sokkal jobban bejön,mint a "férfias",play back-elő,botrányaikból élő "sztárok".

Szerencsés lesz az a lány,aki majd a felesége lesz.

2010. febr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
71%
Nekem bejön!
2010. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Kedves tegnapi 21:48-as!


Hogy kik vagyunk? Talán nem mindenki énekes vagy festőművész, véleménye lehet. Szerény személyem színművészettel foglalkozik (ez magában foglalja az éneklést és a táncot is, mert színpadon ilyet is kell) és úgy érzem, ennek tudatában van jogom kritikát alkotni (miszerint tehetséges énekes, de nem szimpatikus és mint magánember valószínűleg unalmas lehet). És jöhet a kérdés, hogy "de akkor miért nem jelentkeztél a tehetségkutatóba, ha olyan tehetséges vagy?", de már mielőtt feltennéd, megválaszolom: mert nem akartam. Tökéletesen elvagyok az életemmel, nem hiányzik nekem a Csillag Születik.

Részemről ennyit fűznék a kommentárodhoz!

2010. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus egyéniség,bár a festészethez nem értek,de tetszik amit csinál,és most nyugodtan pontozzatok le,nekem mint férfi is tetszik.
2010. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Egyetértek Veled. Szimpatikus,sokoldalú (festészet,zene).

Nekem is tetszik,mint férfi.

Tegnap 23:00-as vagyok.

2010. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
14%
De ribik vagytok! Nektek olyan kell aki nyomja állandóan, belétek. Habár ide csak csitris ribik írnak, tisztelet a kivételnek!
2010. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 22:23-as Honnan tudtad,hogy Emesének hívnak?Ráhibáztál!:)


Az én véleményem az,hogy a hangjába maximálisan beleszerettem.Mint ember bejön mert szeretem a csöndes,kedves pasikat!

2010. febr. 18. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!