Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan lehet nekem ismerős...

Honnan lehet nekem ismerős Gerard Way, ha nem ismerem a My Chemical Romance-t?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mutatott videóklipeket, és megismertetett a My Chemical Romance együttessel. Ennek az együttesnek az énekese ránézésre már ismerős volt nekem valahonnan, de a My Chemical Romance-t azelőtt egyáltalán nem ismertem. Nem a neve, hanem az ábrázata valahonnan rémlik, de nem tudom honnan. Talán valahonnan a tv-ből. Valami ötlet?

2015. febr. 3. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

TV-ből? Kizárt. Zenecsatornákon ritka, mint a fehér holló, és egy filmben sem játszik.


Esetleg ha szoktál képregényeket olvasni, akkor találkozhattál már az arcával. Az MCR fellépett pár éve a Volt-on, reklámozták őket, talán egy plakáton láthattad. Vagy ha ismered a Smashing Pumkins nevű bandát, akkor Billy Corgan miatt. ( [link] ) Még viszonylag friss a szólóalbuma, youtube-on is találkozhattál vele. Ha twitterezel, akkor talán onnan ismerős, mert már nyert év twitterese díjat, és szokott képeket megosztani magáról is. Jó barátok pl. a Fall Out Boy-os srácokkal és a Green Day tagokkal, vannak közös képeik is, lehet, hogy egyszer rájuk kerestél és kiadott olyan képeket, ahol ő is rajta van. A Popcorn újságban volt róla poszter pár éve, ha veszed a lapot, akkor ott láthattad őt.

2015. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem a MCR-t, de annak idején én is hasonlót éreztem. Szerintem egyszerűen van egy olyan "ismerős arca". Engem valamiért Billie Joe Armstrongra is emlékeztet, nem azért, mert hasonlít, hanem csak van benne valami olyan vonás.
2015. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!